Prijava

Крајње неоригинално би било да пљујете Близанце из Гранда, на пример.

Pljujte Đošu. Govedo debelo, postalo je "popularno" zato što ne zna padeže, i zato što je ljudima koji takođe ne znaju padeže to smešno.

Kapiram da bendovi ne mogu ići odvojeno. Tipa Lexington bend, ili Amadeus bend, oni mu dođe taj neki govnjavi domaći VIP, ali samo kao celina, ne možeš sigurno izdvajati pojedinačnog člana benda, osim ako sam nije dovoljno poznat. Tipa Čeda Čvorak, a ne Luna lol.

zelio bih se prijavit, da okockamo

do kad treba da se izbace defke?

Tema se zaključava i prijave prebrojavaju u SUBOTU u 20.00 časova, kada počinje i takmičenje, a glasanje za definicije iz prvog kola počinje u NEDELJU u 20.00 časova do kada moraju biti napisane i postavljene sve definicije. Kada napišete svoju definiciju potražite vlastitu prijavu i u tom postu DODAJTE LINK ka svojoj definiciji

Bogami štaihseje prijavilo, moraće da budu neke divizije, nešto.

Šteta što sam Muharema napljuvao van takmičenja, pu!

Ал ће ово бити готиииваааааа

Ала ће радити хејт.

KAKA JE OVO NEOZBILJNOS?

Puno je prijavljenih, teško sve čitati a kamo li ocijeniti ni po babu ni po stričevima

Izvinjavam se kolezi, ali neke stvari čovek ne može da izbegne, a ne može ni da predvidi. Staraćemo se da dalji tok bude što regularniji :)

Dakle editujemo svoje postove na temi kad objavimo definiciju? Kul ideja. Sviđa mi se. Nije ti frka ti to da mi uradiš kad objavim, cim mi je da tražm svoj post?

Nije mi frka :)

Veći mi je problem kad mi svi postovi stignu na PVT, desilo mi se prošli put da ne primetim prijavu.

Brus, pošto ne mogu da editujem sa telefona, bacam ti u pvt... Samo sutra, verovatno.

OK, nije problem.

nije frka dizbrišem defku sad pošto niko ne ocenjuje pa da je izbacim sutra? tj danas lolo, popodne?

e ja na kraju hejtovao mikija mećavu jer nijesam znao što ću drugo a kapiram da mi je defka više parodija nego mizantropija.

ja ne znam koga da hejetujem tako da ću isusa