Prijava

Nedavno sam uveo jedno pravilo, koje je po meni bilo sasvim OK, ali vidim da vam je nešto u velikoj meri smetalo tu. Suspendovao sam ga ovog trenutka. Znači sada ne važi. Na osnovu ove teme ću odrediti da li će se vratiti ili ode na đubrište.

Kokretno šta nije bilo jasno?
Šta nije bilo u redu?
Kako bi vi možda rešili to?
Gde gori pa da morate da dolazite na temu protivnika i budete "objektivni"?

EDIT: Banovi od juče su uglavnom povučeni. Ostali su kod onih za koje smatram da ne mogu ništa pametno da kažu svakako.

ne znam zasto bi uopste bilo frka da neko dodje na bilo koju temu i da prosere svoje cenjeno govno.valjda teme na forumu za to i sluze.generalno,mislim da za to forumi sluze.to sto neko ne moze da prihvati sto je neki imaginarni lik napisao na netu je druga stvar.ispadne k'o da bi se pojedini klali u ril lajfu cim se neko ne slozi sa njima.naravno,vredjanja nisu normalan vid komunikacije,ovde,kao i u zivotu.

Kako bi vi možda rešili to? - ovo je glavno pitanje. Ako neko ponudi bolje resenje i jasne kriterijume, ja cu se sloziti da teme postanu "demokratske", iako verovatno vise necu ici ni na jednu.

ja bih naterao sve da obuku sako pre nego sto postuju na nekoj od tih tema. bite se, psujte jedni drugima majku u picku ali sako mora da se obuce.

ja bih naterao sve da obuku sako pre nego sto postuju na nekoj od tih tema. bite se, psujte jedni drugima majku u picku ali sako mora da se obuce.

Ја сам размишљао да обучем дрес, али ме страх да ме не пребијеш и скинеш ми га :(

Најбоље је да сви могу да постују.

Сад, на неком нормалном форуму постоји одређени ниво толеранције и културе. У смислу да се не улеће за сваку глупост на туђу тему већ тек кад има нешто конкретно да се дода или продискутује. Али јбг, то овде није могуће јер се све увек на крају претвори у септичку.

Што би рекла Ћана - "какви људи, такве теме".

Ја сам размишљао да обучем дрес, али ме страх да ме не пребијеш и скинеш ми га :(

HAHAHAHAHAHHAHAHA

ne boj se znojko, necu da prljam ruke

Pa i ja bih bio u principu za da je ovo neki iole normalan forum. A ne da mi Johny Skočko Gazimudo ili neko četvrti sere po temi sa ĆOKI LIMENKE FMP
LOLOLO JESI MU REK DŽONI KRALJU

HAHAHA KARAJ KOMŠINICU HAHAHAH LOLOLOL HAHAHAHA

ONDA DODJE NEKI RASNI NESRETNI SA TRANSFER BLAMA POSTOVIMA I JOŠ NEKO GA ISPRATI SA DULE SVINJA I TAKO NEKI KURAC..

Otvori zasebnu temu pa serite po tome. U principu me boli kurac za košarku ali to bi se verovanto prenelo i na fudbal.

Pajsadvamo!

- Da postoje teme FKCZ, KKCZ, FKP i KKP i da na njima da bude zabranjeno uletanje šabana poput janpija s jedne strane i rasnog sa druge. Nači konstruktivna i objektivna diskusija - MOŽE. evo Truć je npr grobar, ali je čovek na mestu skroz i uvek volim da pročitam šta on kaže jer je maksimalno objektivan, bar koliko sam ja primetio.

- Da postoji po jedna tema za fudbalski odnosno košarkaški derbi koja se otključava 2 dana pre, a zaključava 2 dana posle tekmi, dakle tema za polivanje, BEZ VREĐANJA NA LIČNOM NIVOU.

- Da postoji jedna tema tipa "Titovi blizanci" i da stoji u podforumu 'igre' i da tu nema nikakvih ograničenja, pa nek se svađaju idioti.

Сад, на неком нормалном форуму постоји одређени ниво толеранције и културе. У смислу да се не улеће за сваку глупост на туђу тему већ тек кад има нешто конкретно да се дода или продискутује. Али јбг, то овде није могуће јер се све увек на крају претвори у септичку.

Ako niko ne da predlog kako ovo drugacije da se resi, osim zabranom, onda vratiti staro resenje.

Ako neko ponudi bolje resenje i jasne kriterijume, ja cu se sloziti da teme postanu "demokratske", iako verovatno vise necu ici ni na jednu.

Potpisujem ovo.

ли јбг, то овде није могуће јер се све увек на крају претвори у септичку.

Osnovni razlog zašto sam uveo ovo pravilo.

Da može da se postuje na obe teme. Banovati jedino ako neke krene sa tupavim spemom ala rasni. Ako ja napišem komendar koji ne vređa a ima ve sa temom, što da budem banovan? Čak i da je komentar "prozivački", ako ne vređa onda čemu frka. Ako se nekome ne sviđa, pa iskuliraj brate, ili daj svoje mišljenje pa da polemišemo.

A ovo do sad je bila čista glupost, banovanje ako neko postuje na suprotnoj temi, još selektivno sa brisanjem postova.

Slepi to što ti pišeš je idealno, ali nije izvodljivo, dokazano.

Prvo objektivnost je skoro nemoguća, a na kraju se pretvori u uletanje i objašnjavanje i sve to na kraju prozivanje i vređanje.

Navijači Zvezde vide stvari na svoj način, navijači Partizana na svoj. To su takođe dokazano različiti uglovi gde svi veruju da su u pravu, a ovaj drugi nije.

Ako ja napišem komendar koji ne vređa a ima ve sa temom, što da budem banovan? Čak i da je komentar "prozivački", ako ne vređa onda čemu frka.

Frka je u tome što ti to radiš u nedogled.

A ti ne prosipas svoje frustracije na temi kk zvezda? Dete jadan si, stvarno nije za svakoga ni ovako idiotski jednostavan posao administratora. Gde nadjoste ovu budalu? Jedini admin na sajtu koji svoje probleme u glavi i zivotu prenosi na zabavan sajt poput ovog.

Meni je osnovni problem bio što od navijača Zvezde više nisi mogao da diskutuješ sa bilo kojim Grobarom, jer ste dolazili u velikom broaju da objašnjavate stvari na svaki naš post. Ali svaki. Napišem nešto Gaimudu i između naših postove stoji pet ciganskih, kao ne prozivaju, nego pametuju, a ne slažemo se ljudi kada ćete to shvatiti.

- Da postoji po jedna tema za fudbalski odnosno košarkaški derbi koja se otključava 2 dana pre, a zaključava 2 dana posle tekmi, dakle tema za polivanje, BEZ VREĐANJA NA LIČNOM NIVOU.

Ovo svakako.

- Da postoji jedna tema tipa "Titovi blizanci" i da stoji u podforumu 'igre' i da tu nema nikakvih ograničenja, pa nek se svađaju idioti.

I ovo

Džoni, ajde mi nađi to gde ja to radim u nedogled, majketi.

Napišem šta mislim, to što se objektivnom džerihu ne sviđa to, pa digne frku i povlači ekipu sa terena, nije.moja krivica.