Prijava

Slepi to što ti pišeš je idealno, ali nije izvodljivo, dokazano.

Prvo objektivnost je skoro nemoguća, a na kraju se pretvori u uletanje i objašnjavanje i sve to na kraju prozivanje i vređanje.

Navijači Zvezde vide stvari na svoj način, navijači Partizana na svoj. To su takođe dokazano različiti uglovi gde svi veruju da su u pravu, a ovaj drugi nije.

Vrati onda kako je bilo i aukurac

Po meni je bilo OK onako. Nema prelaza i ćao. Šta koji kurac i moramo da diskutujemo. Ne vidimo stvari isto.

Мој предлог је да се банује за неке дебилане без обзира ко пише и на којој теми. То би требало модератор да процењује шта је спам и флејм као и на било којој другој теми. Не видим разлику између тема ако се неко међусобно прозива на обе теме, па генеришу гомилу спама и да свако прозива другог са своје теме кад се опет прави иста количина спама на обе теме. Ево признајем да сам пренаглио и да сам погрешно предложио као алтернативу да се пусти да свако пише ко хоће без бановања. Ако не може да се модерира како треба, онда врати како је било. Раније је постојала тема за спам и мислим да њу треба вратити, а да се бришу идиотизми са ове две теме пошто има интересовања да се дискутује.

odbanuj rasnog. ili navedi zasto si mu dao zadnji ban.

Мој предлог је да се банује за неке дебилане без обзира ко пише и на којој теми. То би требало модератор да процењује шта је спам и флејм као и на било којој другој теми.

I to je OK, ali biće svaki ban predmet diskusije, posebno kada je banovan Zvezdaš.

Раније је постојала тема за спам и мислим да њу треба вратити, а да се бришу идиотизми са ове две теме пошто има интересовања да се дискутује.

To sam i radio.

I to je OK, ali biće svaki ban predmet diskusije, posebno kada je banovan Zvezdaš.

Sad je i Kaizen uz nas, u majku mu.

Evo ja da kažem da mi je svejedno. I ako se budu delili banovi, ja ću kad god se ukaže savršena prilika kao što je to bio slučaj noćas da dođem na vašu temu i napišem komentar šaljive prirode. I nemam apsolutno ništa protiv da budem banovan. Ali isto tako očekujem da banuješ one koje dolaze na Zvezdinu temu. I sve fino.

Realno, kako da ne ostaviš komentar posle onoga sinoć?

Ali isto tako očekujem da banuješ one koje dolaze na Zvezdinu temu. I sve fino.

Ko je to bio kod vas?

Nikako da se vrati staro! Zato što je preglupo i zloupotrebljavao se položaj moda u lične svrhe.

Još si banovao selektivno i brisao poszove sa vaše teme a kad vi dođete na našu temu tražiš da te obaveštavamo zato što ti ne prati tu temu jelte. Pa ako si uveo to pravilo, onda prati obe teme i banuj podjednako.

Zato nikako ne treba vraćati staro pravilo.

Još si banovao selektivno i brisao poszove sa vaše teme a kad vi dođete na našu temu tražiš da te obaveštavamo zato što ti ne prati tu temu jelte

Ne jedan Grobarski post na vašoj dolazilo je 10 vaših na našoj. Stvarno mi niej bilo teško da obrišem taj jedan Grobarski post.

Džonsone, hipotetički. Mada je pre bilo raznih monogoloida na Zvezdinoj temi, tipa bombaš.

onda prati obe teme i banuj podjednako.

Ne može podjednako kad je omer 10:1 bio.

Слепи Ретард

Pajsadvamo!

- Da postoje teme FKCZ, KKCZ, FKP i KKP i da na njima da bude zabranjeno uletanje šabana poput janpija s jedne strane i rasnog sa druge. Nači konstruktivna i objektivna diskusija - MOŽE. evo Truć je npr grobar, ali je čovek na mestu skroz i uvek volim da pročitam šta on kaže jer je maksimalno objektivan, bar koliko sam ja primetio.

slusaj prvo mi popusis kurac za ovo saban, mamu ti mrtvu po sred picke.

moj primer:

na temu fk crvena zvezda sam prvi put postovao kada je bila neka rasprava o nestalim parama iz zvezde gde sam ostavio komentar tipa da je prosla vlast dokazala da je on kriv za nestanak para i da je zbog toga i osudjen.
ispickaran sam u 5,6 komentara i kao grobar poslat na svoju temu ( iako sam pisao normalne postove, diskutovao sasvim pristojno i nikog nisam vredjao) nisam duze vreme bio na sajtu i iskreno nisam ocekivao tu vrstu odgovora jer, pre jedno 2 godine si dobijao trajni ban za malo tezu uvredu a kamoli psovanje majke i slicnih fora.

znaci na temi fk crvena zvezda sam pricao o fk crvena zvezda na sasvim normalan nacin da bi mi se vas 5,6 najebalo mile majke.

vratim se na temu fk partizan i vidim likove tipa stevan i rasni kako postuju komentare tipa jebi ne vadi, a skocko i dusan odgovaraju sa JEBACE VAS MISA TUMBAS.

i sad imas mozda 2 lika na sve 4 teme koji su za neku diskusiju i "objektivno sagledavanje stvari" i jedno 60 koji su tu samo da bi pisali COKI LIMENKE DULE SVINJA.

znaci ljudi hoce da se vredjaju, da jebu mater jedni drugima i to je postalo uobicajno jer je na sajtu tako dozvoljeno da se radi.

ako je utvrdjeno da je rasni dijabola pa cemu onda skidanje bana 156 puta kao da je on neki cenjeni autor. ozbiljni autori su dobijali perma ban i za manje stvari.

ko jebeno dozvoljava retardu da mene naziva sabanom i prodje nekaznjeno?? otkad je to postalo normalna stvar na ovim temama? keva ti je saban majmune.

Mada je pre bilo raznih monogoloida na Zvezdinoj temi, tipa bombaš.

Srao sam i ja kod vas na temi. Pre je bilo. Bombaš od kada je uvedeno pravilo nije dolazio kod vas više.

Neće Džoni biti predmet diskusije. Kad sam dolazio na vašu temu pisao sam normalno, nije bilo problema, pitaj Gazimuda sa njim sam najviše pisao. Jedini je problem bio što nisu ljudi banjavani podjednako. Kapiram da ni ti nisi ovde sve vreme al kažem kako je bilo.
Ko god da je zakoračio na vašu temu bio je banovan. Svako. E sad na našu kad ste dolazili nije bilo. Prethodni derbi 70% vas na čelu sa tobom, i Coernelija sam zapamtio mislim da sam imao i print de postavlja neki debilan klip. I sinoć Drug Raja je počeo da talasa, pa kad je video da će da bude banovan obrisao je post. Bio sam sinoć tu i propratio sve. Kako god da se dogovorite ništa nije problem ja i dalje neću pisati kod vas al samo da aršini budu podjednaki koliko situacija nalaže. Ništa više.

Jednom je Bač 10 puta pitao što Kornelije nije banocan jer se posrao najgore po našoj temi, ništa od toga.

Definitivno ne vraćati staro pravilo, definitivno.

Ja opet kada god sam pogledao vi ste više bili na Partizanovoj temi. Brisao sam postove kao upozorenje neko i pisao da je ovo početak, a da će biti banova. Opet ti kažem na jedan obrisan post sa vaše teme dolazilo je 10 na Partizanovoj.

ko da pričate o ratom zahvaćenim favelama a ne o dvije NAVIJAČKE TEME na rječniku slenga i idioma

Viga sad Janpi dijabola psuje. Banuj indijanca za vređanje, i rasni je banovan jbg a nema razlikemeđu njima.