Prijava

не, расни је био потребан синоћ да им сипа со на рану

иначе је смарач вансеријски и није му место на интернету

i svi navijaci zvezde. al je pravedno, jebalo se...

Treba janpi da se banuje. Žestoko je vređao.

зашто није банован корнелије кад је упао да зајебава због звездине елиминације из европе?

verovatno nije rasnom, ali rekoh, po istoriji, ne zna se ko je po zasluzi a ko trebalo da bude, pa ce svi da budu razbanovani do narednog puta.

Ajde, poplavo, beži tamo, uništila si toliko kuća i zemljišta, ljudi nemaju šta da jedu i gde da žive zbog tebe.

OVO JE VELIKA POBJEDA DEMOKRATIJE!

блз је јако интелигентан дечко са висикоинтелектуалним коментарима

Celte, to što ti 6 godina radiš nešto bez dinara, ni u kom slučaju ne znači da si pozvan da arbitriraš. Kapiram da si dobronameran, ali ti ne kapiraš da ne možeš hipotetički da pretpostaviš kako se situacija na temama lako otima kontroli. Vidi se da nikad nisi bio po temama kad zagužva, svi su na temi upućeniji od tebe da procene, čak i siroma' Pani.

i jednom ce se desiti da Jerichu nema ko da upali kompjuter i Kurajber ce ostati sam na temi. nije to rjesenje.

Eh ja da sam mod ne bih banovo za vređanje nego za ovakve tragi komične pokušaje vređanja.

Dilan Dog

''Uostalom smatram da Rasnog treba osloboditi''
Rasni je politički zatočenik, kojeg je ponio vihor nestabilbih i po slobodnomišljuće ljude pogubnih vremena.

Kao velikom slobodaru, i borcu protiv tiranije i namtnutih pravila, nudim mu azil na temi ''Dobro jutro Crna Goro''.

Banovati paninara i njegovu pudlicu dilan doga

jes' nisam bio, onomad ste mi svi psovali majku, sto vas zajebavam, pa opet nikog nisam banovao, bas zato sto sam mislio da ne bi mogao da budem objektivan.

ili se igraj ili se skloni. ako je tema za navijace, sta ocekujes koj kurac, cajanku

Celt glumi Diplomca, kupio diplomu moderatora i ide okolo abolira redom

A ti si mršav, bačje, isto toliko koliko sam ja inteligentan sa visokoumnim komentarima.

Celt je lud što se meša u nešto što je drugi zasr'o. Znam d'oće da pomogne, al džabe se jebava. Džoni treba da se jebava, ali on hoće da vrati na ono kako mu je odgovaralo.

siusaj kurac jericho. jel sam te uvredio?

ти ако мислиш да је боље бити мршави дегенерик и притом муслиман, онда потврђујеш ово "не." што сам написо

ili se igraj ili se skloni. ako je tema za navijace, sta ocekujes koj kurac, cajanku

lolata