Prijava

Napustam sajtoa ako Makaronac do zalaska sunca ne bude mod!

сећам се како су се сви сјатили као чопор хијена да ме вређају кад сам реко да сте докурчили са овим и да вам се тема за препуцавање пребаци у игре, онда ми се извињавали

прсли сте сви са мозгом само тако

Pravila

- Nema spema
- Nema kačenja nekih klipova protivničkog kluba i tako slika i tih sranja
- Diskusija može, mada ako ti zbog nemogućnosti da se bude objektivan neko kaže da pušiš kurac, ko te jebe. što si dolazio na protivničku temu.
- Na protivničkoj temi ne postoji razlog da nekoga zoveš glodarom, musavim, svinjom, ćoravim i tako ta sranja. Na temi svog kluba to radi slobodno i kači šta hoćeš.
- Nema ličnog vređanja

Je l' sada ova verzija OK.

ni ja to ne bih mogao bolje sastaviti, kurajberu. odlicno je.

DE SI RASNI JESI PROUČIO TEORIJU EVOLUCIJE ŠTA KAŽE DARLIN

smanjio bi samo malo, na ovo:

- Nema spema
- Nema ličnog vređanja

fala

e kul su ta pravila, sa 3. će biti problema, ali ne može biti savršeno hah

Sad se necu iznervirati.

smanjio bi samo malo, na ovo:

- Nema spema
- Nema ličnog vređanja

Aj i ova:
- Na protivničkoj temi ne postoji razlog da nekoga zoveš glodarom, musavim, svinjom, ćoravim i tako ta sranja. Na temi svog kluba to radi slobodno i kači šta hoćeš.

I ovo:
- Diskusija može

Djoni ima sukob licnosti.
Uvodi pravila protiv samog sebe.

Više mi se sviđaju celtova pravila. Kao na drugim temama. Na drugim temama svako malo neki šuk, a na navijačkim ne mere.
Ne mi se sviđa.

- Diskusija može, mada ako ti zbog nemogućnosti da se bude objektivan neko kaže da pušiš kurac, ko te jebe. što si dolazio na protivničku temu.

I ovo je okej da ne dolaze i ne kače klipove bez ikakvog smisla mada kontam da se to računa u spem
EDIT pardon na ovo sam mislio

- Nema kačenja nekih klipova protivničkog kluba i tako slika i tih sranja

Brzo će Rasni opet u svoj habitat, šta zna dete šta je spem i šta je mera.

Djoni ima sukob licnosti.
Uvodi pravila protiv samog sebe

Ti bi mogao da budeš malo pametniji ovaj put.

Глупо је то, противничка тема-моја тема. На било којој теми, вријеђање и спам, и крај. Распава, потурање, зезање дозволити.

- Nema spema
- Nema ličnog vređanja tj na protivničkoj temi i na svojoj temi ne postoji razlog da nekoga zoveš glodarom, musavim, svinjom, ćoravim i tako ta sranja.
- Mozes da napises nesto generalno tipa: "ooo glodari, cigani, pederi itd, sto ne vredja pojedinacno, vec vredja navijacku grupu kao celinu"

Al vratite nam temu za prepucavanja, gde moze i licno da se vredja. Jer na toj temi ucestvujes na sopstvenu odgovornost. I da nema vredjanja onih koji ne postuju.

Al vratite nam temu za prepucavanja, gde moze i licno da se vredja

Za tim nema potrebe