Prijava

Kaizene, šta behu sovim?

Čegrtaljko, sad sam ti bano na profil. Pa ti imaš vazda tu nekih ordenja, medalja, odakle to tebi?
Sećam te se dok nisi ništa imao.

Sta bi sa ovim.. Nista :)
Kaizeenee stavi da se mogu brisati sopstveni sadrzaji i nakon 24h. Uz neku provjeru tipa dodatna sifra ili slicno da ti ne moze obrisati sadrzaje neko ko ti udje na nalog. I privilegiju koju ima znacka zamjenis sa privilegijom koju ima palac.

Jer je glupo da pehar koji je ispred palca, znacke, medalje i ordena nema nikakvu privilegiju kao da si ga dzabe dobio.

a peharu si blizu ko što sam i ja

i još hoćeš da ja ne mogu da vidim groblje

Pehar koristite da uspete vodu u njega i umacete qratz.

pa onako, zatreba ponekad šta znam

bolje da ti sajt bude bez reklama nego da imas groblje realno :P

nije brate, veruj mi, evo sad trenutno dok kucam ovo nemam nijednu reklamu

evo skontao sam jednu u ćošku

Uvek postoji adbkock

Da nije reklama, ne bih narucio pomadu prof. Milojevica i ozhenio se i jeboo

ArminVanBuuren
Nevezano za pehare, zasto nije na sajtu uvedena opcija zahvaljivanja posta ? Koliko puta dnevno se u svakoj temi nesto citira i ispod napisu +1 +1389 i te fore... U gornjem desnom uglu posta da stoji opcija HVALA ili sta god, korisno je , donekle se izbegava i spam, mnogi forumi ovo imaju, e sad malo je gej da pise na profilu koliko imas pohvala i to jer bi se onda svi majmunisali i dogovarali za te pohvale, tako da to ne morate ubacivati, ali ispod posta da pise ono Sledeci autori su se zahvalili ( ili tako nesto) : Armin van Buuren, Djani itd. itd.

i dalje najbolja ideja na ovom forumu, bar bi se malo nesto promenilo, ko ne misli tako, klasican je glupan, ali osvestice se kada vidi koliko je ideja sjajna

samo ovoga boli kurac ni spojlere jebene nije ubacio... treba da se organizuju informaticari hakeri i da preuzmu sajt nece ni primetiti ko ga jebe

Evo ja kao najbolji haker krecem da okupljam ekipu suroviju od hakera han pijesak najsuroviju ekipu hakera ikada cak onaj lik iz sifra sabljarka nema mesta kod nas toliko smo dobri za par dana sajt je nas

Lepi ti i ja gasimo komp na dugme koji hakeraj hahaha

Ne lazi brt ja cupam kabal iz struje

Da onaj ko ima pehar može da skine štiklu sa udarr-ovih odabranih.
To bi bilo F E N O M E N A L N O ! ! ! !