Prijava

inache ovaj chovek ordinira prewozom vec godinama , ne mesecima

Aco ordinira Kanjiza vec godine Beograd on dođe skoro. Jos kad Szalai pređe iz Real madrid ka HSV Aco tad dosla u Beograd.

aco smrdata na njegova nogata

E a zamislite da se pošiba sa nekim i drmne ga nogom u facu... Prejebeno

al da mi je da vidim te dve narkomanke shto zhiwe sa njim...

Kako li rade one stvari, znate "one".

Pakao, zar ti nije prošlo davno onih 10 minuta?

dajte jos nekih slika detaljnijih

Onih o kojim si srao Paniju, Rihi i meni, jer nisi mogao da istrpiš kritiku na definiciju, već si krenuo sa vređanjima. Što bi rek'o Gazi: #samopitam

nece josh dugo, pre dve godine je imao jedno 20 kila vishe

nego, jel neko video skoro onog cipelara shto filozofira o defektnim zhenskim stopalima koje su rezultat loshe obuce koji bog

shto ga ne shutne neko

aco bi trebao pobiti nogom sve one babe bezobraznice koje se ponasaju u prevozu kao kabadahije
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20101219165102/streetfighter/images/b/b9/High-BladeLegKick.gif

Tibor Váci
nego, jel neko video skoro onog cipelara shto filozofira o defektnim zhenskim stopalima koje su rezultat loshe obuce koji bog

Video sam ga pre 2-3 nedelje u Novom Sadu. Nosi neku cipelu na stapu i propoveda nesto hahah

looooool cipelar na turneji

haha pa to je u proseku 10 min, nekad duže nekad kraće, šta ti pamtiš LOL

Ne razumijem zašto ga, dok ulazi u bus, neko ne zakuca mae gerijem u plekses, kontam da će poslije 5 šutanja odustati od autobusa.

Ma Skočko, on tako mili i muva se po stanici u uvek uđe poslednji, vrata se zatvore i nastane pakao.