Prijava

Хахахаха лик објашњава троловање, тролује цео БГ и надлежне службе. Класицхан претролл

Иначе, никад га у животу нисам видео...

Kelte brate ovo je Srbija. Kapaciteti naših ustanova za zbrinjavanje ovakvih slučajeva su trenutno, laički rečeno, popunjeni 370%. Znači leže ljudi na ljudima. Društvo je prslo, institucije ne postoje, država ne postoji. Niko nikog ne zanima, niko nije ni u čijoj nadležnosti. Razmere naše propasti teško je opisati.

Sve naopako... Za ovo ustvari postoji drzava. Drzava za ovakve slucajeve moze nesto duradi. Drzava ne treba da ti nalazi posao. Drzava ne treba da ide i da vuce investitore za rukav. Ne treba da placa gomilu radnika da sede. U svim ovim slucajevima gde drzava duradjuje nesto kod nas, treba da se skloni, da napravi jednaku sredinu i da pusti sposobne da rade, zato sto je "drzava", nesposobna to da radi dobro.

Drzava treba duradi nesto, i tu bi znala sta radi dobro, kad neko ostane sjeban. Bez posla, na ulici, bolestan, beskoristan, kad postane teret drustvu i samom sebi. Tad drzava treba duradi nesto, bar da pokusa da ga vrati nazad u drustvo.

E tad kod nas drzava uzme i kaze necu, nije moj problem.

Dvajt
ima onaj nastup "daaajte molim vas za hleb ljubim vam ruke i noge imam bolesnu majku" lolo, i neki iritantan pederski glasić

Hahaha uvek to govori jebem li mu poreklo majmunsko.
Elem, jednom sam bio u polupraznoj 88-ici, i ušao je Aca Noga. Izmolio je za pare i seo u separe (ono gde su četiri sedišta okrenuta jedno ka drugom), u kojem je sedeo čovek sa dve ćerkice. Potpuno ga boli kurac što su to deca i što mogu da se zaraze ili da dožive stres.

Treba takođe da krepane i narod koji daje pare Aci Nogi i sličnim "prosijacima".

Drzava je drustvo btw, ljudi. Vi. Vlast je samo odraz toga. 700 000 ljudi koji rade na drzavnim jaslima misleci da to tako moze doveka, troseci novac koji ne zaradjuju a koji moze da pomogne ovakvim ljudima. Oni koji treba to da rade ali ih mrzi...

Vlast je samo odraz toga.

Potpisujem. Narod ima vlast kakvu zaslužuje. Sve što je valjalo pobeglo je na vreme. Samo mi nije logično kako sam ja još tu? Zar ja ne valjam? Moram početi i ja da valjam, pa makar taj krokodil.

Oni koji treba to da rade ali ih mrzi...

Pa mrzi ih kad kod nas još uvek vlada samouprava. Socijalna služba nema kontrolu nikakvu, i ako ima ta kontrola nema kontrolu i onda niko ništa ne radi. I što bi radio, nije lud, izbleji do 3h i pali kući, plata sigurna, na vreme, nije kod privatnika, niko ga ne kontroliše, niko mu ne prati učinak. Sve treba privatizovati da se ja pitam.

Носи лакосту - популаран назив за лика зависног од алигатора који има по удовима комаде меса који висе са коске

Aligator je pobednik.

zato je pajčilo nosio suknju i nije se ništa provaljivalo, nije je zadizao ko ovaj pajser.

Ја нисам налетео на овог лика, али јесам на његовог имитатора. Ушао лик на Новом Београду, мало после Ушћа, исто са подврнутом ногавицом и неким, јебем ли га... осипом, неки курац, али нису ране и гној, и није смрдео уопште.

А ортак каже да овај лик не смрди толико колико кењају људи по фејзбуцима и куририма. И рече ми да му је дао паре само да се склони.

imam ljubav, ali kome da je dam?

Pročitajte malo ove komentare po novinama. Postoji više likova koji rade istu stvar, podvrću nogavicu da pokažu rnjavu nogu. Ali taj Aca izgleda najviše dismr. LOL

Ahahahaaa eo ti ga ovaj Fejzaroo!!!
To je ta noga!!! Ulećee se u kintu maćoreerjj!!!

E, kad bi vi znali kakvi se sve klošari voze ovde u U-banu i S-banu...Pošto ne bih previše ulazio u opis o kakvim se sve vizuelno-mirisnim senzacijama tu radi, samo ću reći da sam do sada više od 5 puta prisustvovao rigoletiranju nevinih žrtava pomenutih grozotnih poluljudskih bića, a sam se uvek teškom mukom iskontrolišem da i sam ne otpevam jednu ariju...muka mi kad samo pomislim na to, penje mi se glotis i skuplja pljuca u ustima, BLARGH!

Ај причај, мени то занимљиво.