Prijava

Fino izgleda, retro stajl. Ubila se za igrice na telefonu, na androidima bi se igrala sigurno.
Nek' je srećno!

Jel vi znate da nije vise 1996-ta?

Znamo brate, 2014. je godina.

portovati na androida. definitivno.

Lepo izgleda, deluje zanimljivo ali jebo pc verziju to nece niko da igra i nema zarade nego vidite za telefone da napravite i preko neke firme da plasirate pa da zarada bude npr od nekih dodataka koji bi se kupivali ali da moze i bez toga da se igra normalno ili od reklama a da sama igra bude besplatna. Citao sam da je onaj sto napravio onu retardiranu pticu samo od reklama uzeo 65 miliona a igra je besplatna.

Kolko ja vidim, samo treba da platite još 150 evra za licencu za onaj njihov eksporter u android i ios i gotov posao.

Brate! Brate! Ja obožavam castlevaniu i metroid. Svaku moguću castlevaniu sam obrnuo čak i one na symbian telefone! Metroid mi isto vrh.
Znači jebi se sad bih samo tako da nađem neki NDS da ne moram cv da igram preko emulatora.
Jel radite za dž ili će da košta? Kapiram što ovi vele da bi moglo dobro proći na ovim androidima.

Sad cu da banujem ovog slepog retarda... Pa jebem mu mater, sta si ti uradio za zadnjih godinu dana, jebem ti sunce, da nekom ko je ulozio neki trud, kakav ggod da je kazes govno!

Ajde kelte, iskuliraj malo, niko nije takva debilčina da ozbiljno napiše na nečiji trud da je govno. Sprdnja jebote.

i ja se sprdam, jebote...

Usrali se eventualnog fajta, pa sad kao obojica se sprdala. Kakone.

ja se ne bih sprda na tvom mjesu kelte no bi ga posla u baniju sa ostatkom 18 minus bagre

Kelt klasichan tr0ll

Dilane, aj na trošarinu

Opa, retarde. Rekao ti je da duvaš. Nema više sprdao sam se.

Klanade, oš i ti na trošarinu?

imam neki trip da je negdje ubačena pjesma parov stelara, recimo kad oslobađaš princezu ili negdje tu, pri kraju, kad se kliče trijumf

a za igru i ovog malog čovicu i njegove moći sve pohvale

Klanade, oš i ti na trošarinu?

Oli ti malo kurca da ti dadem po prknu mali?

пазле шта је са вукајлија игрицом

Oli ti malo kurca da ti dadem po prknu mali?

Ајде Пазле, умеш ти и боље да вређаш, видели смо

http://vukajlija.com/forum/teme/61674-crnogorsko-ruski-rat?strana=2#post_2793129