Prijava

Loool kao da je bitan jebeni matevsmate, to kao kupovi oni gde se samo oni najveci luzeri trude najvise, kako bi uspeli da se plasiraju u kvalifikacije za Ligu Evrope. Totalno nebitno takmicenje. Bitna je liga lepi.

То ти мислиш. Мени је првенствено циљ да будем први у МатеВСМате, да бих вам свима дао до знања да сам вас све колективно јебао јако, а ако ми се укаже прилика да освојим оверал што да не.

Kao drugi idem direktno u LŠ pozz

Prvo mene da skinete u MvsM, onda ostalo. Doduše, neće biti neka teška rabota kako me je nezgodno krenulo lololo

Jeste li spremni da posle reprezentativne pauze opet jebemo prediktora????!!!

JEBI PREDIKTORA JAKO DANAS I SUTRA!!!

Seme mi glupo jebem, nisam odigrao, sad samo mogu ove 3 preostale..

Ovo kolo sve došlo realno sem mrtvog Arsenala. Valjda će da ostane tako i na ove tri poslednje.

Seme mi glupo jebem, nisam odigrao, sad samo mogu ove 3 preostale..

Jbg, zato treba odmah da se odigra naredno kolo.

Još jedna pobeda u MatevsMate bez obzira na Manćesta sutra. SLEDEĆE KOLO JUNAJTED-ČELZI BIĆE TESNO BIĆE 0:5!

Ko visoko leti padne u Bujanovcu, tako da pazi se!

Ja sam i najavio povratak na vrh ali nisam ni sam verovatno da ću ovako brzo i jako da vas jebem!
EDIT: NE ZABORAVITE CHAMPIONS VEČERAS!

ladno bih zaboravio da nisi reko

Popišaću vas i u LŠ pozz

Meni je Čampijons manje bitno takmičenje, ako osvojim nešto tu fino ako ne nije strašno. ALI PREMIJER IDEM NA ODBRANU TITULE A I PROBAĆU DA BUDEM PRVI ŠAMPION KUPA (MATEVSMATE)!

Čampijons je kao Kepitol uan kup, mejt vs mejt je FA kup, a Premijer je Premijer (ne Vučić).

Ljolj ulazim malopre na sajt da vidim kako sam prošao Čampjons sinoć. Ojebo 2 u kolu Žajkara prvi pogledam Mate vs Mate, on mi protivnik. Onda pogledam tabelu MatevsMate i vidim da sam zadnji. Aukurac!

Шити = кромпири