Prijava

Nemoj bre da je čupavo, dobi ga Zeuse osveti me!

Jel moguće da još igrate na tom prevarantskom sajtu koji krade bodove koje ste osvojili?

Ja sinoc gledao, nisam video bodove, sacu bacim vjuv!

EDIT: Mancester ja 2-0, ti 3-1, a Totem ti 1-1, a ja 0-0... :D

EDIT: OPAAA, vodim za 0.25, ale aleee, stavljam jos jednog DMF-a da cuvam rezultat.

Jel vam sajt ukro bodove?

Gotovo kolo, Gmudo opet izdominiro, jebani ste jako, i pojacavam tempo samo tako.

Preuzeo tron, i ne ispustam ga do kraja!

Ćeraćemo se, Gazmene, nije gotovo dok ne zapeva debela!

Bravo zeussick, dobi me u nadoknadi. :)

Ocekivao sam, jer sam izjeo govna sa iksom na Evertonu, ali avaj! Dici cu se kao feniks sledece kolo!

Preuzeo tron, i ne ispustam ga do kraja!

Citiram šta si rek'o na kraju prošče sezone: "Ko bi reko da jedan sprinter ima takvu završnicu na duge staze?" E pa očekuj to i ove godine. :)

bic pliz pa sad smo "znas me znam te" sad cu jako i do samog kraja , sto bi rekao denda :D

Nije vezano za Premijer ligu, al' ću da se kurčim!
Ono kad jedini u ligi Realovih navijača ubodeš tačan rezultat
http://i.imgur.com/Og63vcq.png

Oces da kazes da si jedini na svetu pogodio tacan rez, i dobio si 2 boda looooooool

То се и мени десило у Манчестер предиктору пре 2-3 кола.

Vest Brom još jednom pokazao da je najveća kučina od ekipe! JEBEM LI IM MAMU SMRDLJIVU!

Vratio sam se na prvo mesto u MateVsMate i zacementirao 7 u Ligi. Sada krećemo silovito u ovom Novogodišnjem terminu. Bićete u nedelju dana jebani jako sa 3 kapice za redom! Nemojte zaboraviti da pikujete.

E, da, uvek neko izmaši zbog prazničnog alkoholisanja. Bolje da predvidite unapred pa makar i pola izmašili nego da zaboravite.

Sutra se igra opet ne zaboravite!

Pratim te u stopu Gazimudo, ne dam da mi pobegneš :d

Slabi ste. Preskočiću par kola pa ću opet da objašnjavam da bi bilo malo zanimljivije. Smor ovako.

Nije što sam kapiten, al' najbolji sam. 1 od 9 pogođenih i Liverpul ako ostane!