Prijava

OBAVEŠĆENJE
UTAKMICE 14. KOLA IGRAJU SE U UTORAK I SREDU, TJ. VANREDNO KOLO, TAKO DA NEMO' DA NE ODIGRATE

Izbio sam na čelo, drolje!

Pogleajte kod koga je zuta kapica! 8 ishoda pogodjenih, samo 2 tacna rezultata, a moglo je bar jos 2!

Jebacu vas snazno, ovo 5 mesto za mene nije vazno

POČINJE ZA 15 MINUTA AKO STE PROPUSTILI
:*

E jebeš ga, izmakoste mi za 0.3 boda... bem ti margine....

10 pobeda za redom imam u kupu, tj. MateVsMate. Bvdlga i Lari mi dišu za vrat, ali' bvdlgu ću spustiti na zemlju sad ovo kolo jer mi je protivnik ;)

Свака част за дугу серију, али пола од тога су АФК.

OJEB! Samo QPR ubo i trenutno imam Šiti.

Poklekao sam i MejtVsMejt, dobi me bvdlga. Nadam se boljem učinku u Čempijonsu ovo kolo nego u Premijeru.

Ja sam zaostao mnogo u Čempijonsu, prošli put zaboravih da odigram za sredu.

Lary nam pobeze, koliko je razlika 4 boda, koliko rezultata da pogodis?

Koja koljaza na vrhu mejtvmejt, nisam ni video da igramo derbi Bolte, NIKADA NECU IZGUBITI!

EDIT: Zeussick sa tobom igram sledecu, dolazis na Marakanu!!!! Tole namestio raspored takmicenja, u paklenom sam ritmu.

Ma sta ti je blajvaga, 4 boda ti je 2 tacna reza, ili 3 pogodjenna ishoda. I dalje je sve otvoreno.
Ja se malo podigao na tabeli poslednja 2,3 kola, ovo drugo mesto je vec realno stanje.

A sto se tice mate vs mate, tu mi je slika kristalno jasna. Kad dobijem ove sto ne igraju, pobedim. Kad dobijem ove sto igraju, puknem. Lolo
Jedino raju sto sam dobio , al jebiga :D

p.s. Imate cempions veceras, nemojte da zaboravite ko ja prosli put, pa da tipujete samo sredu :D

Siđi s F5 Bolte, prso im server.

Jedino raju sto sam dobio , al jebiga

ovo je uvreda na više nivoa

Samo 3 sam ubo sinoć, valjda će biti bolje danas. Ako je za utehu na Real tačan.

ovo je uvreda na više nivoa

NIkako, ti si rajo ljudska gromada, i zato kazem jebiga jer bas sam tebe pobedio od ovih aktivnih a od svih ostalih pukao

prestani da me zezaš :(

ojebo si ovo kolo...

Nemoj se ljutis, nisam samo tebe prckao :D

Evo ujedno i podsetnik za premijer ligoa

Au blajvaga kakav derbi u kupu, čupavo bogami, čupavo