Prijava

Ninka, jel to hvala onima koji su pokušali da ti izvrtanjem ruke na suprotnu stranu od preloma, vrate koske na mesto...Ko ti je kriv kad si kilav?

Jebeš mi mater te mi to nije i sjebalo ruku. :D

ninka92...trazi od mame četiri marke pa izadji na kavu

Decxko, ekonomiju u šake, kursevi stranih valuta, ovo-ono.

kaunt...ja mislio da si ti pozitivac, oprosti što sam ti se obratio, oprosti što uvrijedih krunu

Nash je li ovo bohorov burazer?

ninka92...i ti si sad mangup ako napišeš DECXKO....

Bježi ba eleče. svaku temu moraš upropastiti.

ninka_92
Baraba, ipak.

Aj ako ti tako kažeš

Ако може да се мења ник нека буде Паун, ако не јебига нема везе :)

А ти ниси? ае бежи
мсм ја се јесам спрдао ал не можеш ми рећи да је једнако тешко правити и добијати одабране дефиниције и постере/реакције и бити озбиљан у тој тврдњиии

pa nisam, nigde ne potenciram postere i reakcije, a da kenjam po definicijama, jer i njih sam pisao
to stoji za definicije
vezano za postere i reakcije, eto vam najlakšeg puta za krune i pehare, pošto to dosta ljudi ganja, ali preko definicija
ali đavola, neko nije za reakcija i postera, ne zna dobre da napravi i jebiga, onda kao sere po njima i diže u nebesa definicije (seljačka posla)
realno, definicije su trenutno najnebitnija stvar na sajtu

Toooo ima sad citav dan da klikcem na reklame.

Posteri nikada neće biti u rangu definicija. Smešna je sama pomisao. I dvoje ljudi da ostane samo da ih piše i čita, opet su definicije šest klasa iznad posterisanja. Postere može da pravi svako.

Ali to ovde nije tema.

evo vidite, niđe krune ni mačeta, i opet promjeni nadimak
serem se u privilegije

Johnny Kurajber

Posteri nikada neće biti u rangu definicija. Smešna je sama pomisao. I dvoje ljudi da ostane samo da ih piše i čita, opet su definicije šest klasa iznad posterisanja. Postere može da pravi svako.

Ali to ovde nije tema.

Šest klasa za ljubitelje definicija, ali za profit sajta i reklamiranje su trenutno, realno šest klasa ispod.

Da, slažemo se za profit.

Kaizen izlazi u susret. Sxta se desxava