Prijava

znači, uvodni post smor, ali raspravica koja se razvila kasnije DO-MI-NI-RA! vrisak! koji ste kraljevi.

blz, daj stvarno, koji ti je? u RL ostavljaš utisak mnogo dobrog dečka, ali jbt pa ne možeš da očekuješ da te sva deca u školi vole. to što se neka ekipica sa specifičnim smislom za humor zajebava s tobom, to nije razlog da se ispisuješ iz škole. uostalom, ekipica iz čekaonice te voli, koliko sam skontala, što ti je bitno da te voli i prihvati ekipica iz kafane? uostalom, ono malo što sam pročitala od tog printa ne deluje mi kao neko vređanje, više je zajebancija na tvoj račun, a sad ako ti to ne možeš da prihvatiš, nemoj da blejiš sa njima, i mirna bačka. eto.

blz, daj stvarno, koji ti je? u RL ostavljaš utisak mnogo dobrog dečka, ali jbt pa ne možeš da očekuješ da te sva deca u školi vole. to što se neka ekipica sa specifičnim smislom za humor zajebava s tobom, to nije razlog da se ispisuješ iz škole. uostalom, ekipica iz čekaonice te voli, koliko sam skontala, što ti je bitno da te voli i prihvati ekipica iz kafane? uostalom, ono malo što sam pročitala od tog printa ne deluje mi kao neko vređanje, više je zajebancija na tvoj račun, a sad ako ti to ne možeš da prihvatiš, nemoj da blejiš sa njima, i mirna bačka. eto.

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/102/102,1144048142,3/stock-vector-a-child-like-drawing-in-vector-format-displaying-the-world-with-people-holding-hands-around-it-in-1156943.jpg

Ja se ozbiljno plasim da saznam kakve su blzove socijalne sposobnosti u RL kad su ovakve na internetima. A sto je najjace, nista se nije ozbiljno desilo na onim printovima...

mozda troluje, ko granjka?

Granjanka kad ga napuse kaze ja sam trolovao. To je popularni granjtrol koji u stvari nije trol nego kad te izjebu kazes trolovao sam.

Koji pacenik moras biti da odes na delije vukajlija i na fb napises da sam kurcolizac, a kad te ja napusim po etničkoj osnovi dodjes zalis se modovima zbog pesme sa yt.

Rasni idealan momenat za kočnicu ti je upravo sad.

Ja se moram sloziti sa otvaracem teme, tortura sa stavljanjem tacke u naslov teme mora stati!

Druga stvar, banovati BLZ-a jer je hvatao 30 skrinsotova sa ceta, a zna se da ono sto se desi na cetu, ostaje na cetu - KO VEGAS, SAMO ZA SIROTINJU

Treca stvar, banovati sve prisutne na skrinsotovima, ko ce sad da cita one gluposti i procenjuje ko je kriv i koliko.

Da rezimiramo - BLZ mesec dana bana za nepismenost + mesec za indiskrentnost, ostalima po 2 dana, jer su povredili osecanja njegovoj pesnickoj dusi.

Jel dozvoljeno printovanje medjusobnog vredjanja sa fejsa pa da to okacim ovde?

dosta je, jebi ga.