Prijava

Hahahaha, nisam znao da si toliki bednik Olaniče. Što se nerviraš, pa iskuliraj, tebe ne dotiče šta neko priča na ovom sajtu, ti si kul.
Hm, ajd recimo da ti kažem činjenicu da nikada nikoga nisam prijavio za ban. A da li bih voleo da dobiješ bananu? Naravno.

E sad, da ne postoje društva za zaštitu životinja verovatno bi i bilo moguće otarasiti se tvog prisustva, a ovako jebiga, izgleda da kaizen ne dozvoljava uklanjanje čovekolikih stvorenja sa sajta. Jebiga, izgleda da smo osuđeni na tvoje moronske fore, i tvoj boravak na ovom mestu.

naravno da me ne dotice sta neko ovde prica,ja ti objasnjavam kako smaras ljude ubacivajuci im se u spike i km sastavima o njima samima,stalno to radis,mnogo komentarises sajt i njegove clanove uzdus i popreko,a o tebi niko nikad i ne prica osim kada te prozivaju upravo za to
vise mi smeta to sto si tolika debela komsinica od lika,nego tvoje prozivke...ianako cu ti ja uzvratiti ljucom prozivkom kako god...govorili su mi mnogo gore stvari ovde nego ti sad pa me boleo kurac,ja ti ovo govorim zato sto smaras,brate i nemas ni najmanju predstavu o tome koliko

Pa i bilo bi zabrinjavajuće da budem zabavan liku kome je Rasni uzor, a slika govneta nešto najsmešnije što je video u životu.
Ne Olaniče, ne ubacujem se ja nikome u spike. Pre tebe sam i ovde komentarisao, pre tebe sam bio i na četu, a boga mi i mnogo gde drugde. Ti si došao na let i počeo da prozivaš znika, dok je još bila koliko toliko normalna atmosfera tamo. Ili je on došao a ti za njim, nije ni bitno. Da, imam problem sa tim da mi pedeset postova za redom budu prozivke na nivou šestogodišnjeg retardiranog deteta, kome god da su upućene. Jer smaraš.

Znaš, nekada prepucavanje zna da bude jako interesantno, ali ne kada si ti deo njega. Tada je smrtno dosadno. Ti si našao pvde da komentarišeš moj post, a ne ja tvoj, zar ne?

Glup si dečko, jebiga, korisnije od rasprave sa tobom mi je da jedem stiropor, slušam pazlove japance i gledam u plafon. A to da pokušavam da te uvredim, naravno da ne pokušavam. Zapravo me boli kurac hoćeš li se uvrediti. Samo kažem šta mislim o tebi i to je to. Budi pozdravljen

i eto sta da kazem kad ti je svaka recenica u postu retardirana na svoj nacin sigurno necu da citiram i objasnjavam svaku nego cu ti reci da si retard,bez uvrede,samo govorim kako stoje stvari,priroda je ta koja je kriva za to,nisam ja

ima da ti posaljem sestrica cim prohoda da te bije

ali, BLZ, ova tema, plus onaj prvi post sa 50 skrinsota su ustvari razlog sto te zajebavaju. moras da naucis da ignorises, ili da se sklonis, ili da prihvatis zajebanciju, ili da i ti njih zajebavas.
ali, ako ces ovo zadnje, moras da ukapiras da ces u jednom trenutku i ti da popijes zajebanciju, i da to nije nista strasno.

jebi ga, dugo sam na sajtu, vidjao sam te, ti bi nekako da se zajebavas, al uvek podje naopako po tebe. razlog je sto se mnogo lako naljutis, a takve najvise vole da zajebavaju. ne na vukajliji, nego i ovako.

kazem ti najiskrenije. ako hoces postovanje moras da umes da progutas zajebanciju prvo.

jebi ga, znajuci ovo sto sam napisao za tebe, nisam siguran dal ovo mozes da vidis kao zajebanciju, ili ces da se uvredis, al brate, nemoj da si tolki
N-O-O-B
O------O
O------O
B-O-O-N

Ovde može komotno i jedno noob prkno, mislim da je sasvim dovoljno

ne, ovaj NUB nije maliciozan, nema nameru da ponizi, vec da probudi i edukuje protivnika, da ubije nubizam.
kao takav je paradoks, ali funkcionise ako se pravilno shvati.

Znachi nub blagog prekora i pomirenja... Mada mi to nije bila prvobitna ideja kada sam ga osmislio i dizajnirao, no drago mi je da je ovako ispalo

Nabijem ti strica tamburaša na masnu kurčinu Stribore

upravu je kelt, blz. Ni on se previše ne stresira to što ga drkaju jer je sam sebi odabiro defke.

Inače, prvi put i ja da se složim s Remetom. Olanikova spika je teško sranje, a kvalitet iz dana u dan progresivno opada, ako je to ikako moguće.

није оланик срање, добар је дечак

срање су ови што покушавају да буду кул као он те форсирају тај неки хумор који само њему пристаје, онда људи гледају њега као кривца што имамо седамнес СТРИЦ тема на форуму од којих ми се сере

Dekadencija olanicizma tj kako se od

S T R I C A
T
R
I
C
A

postaje

N-O-O-B
O------O
O------O
B-O-O-N

M-O-O-D
O------O
O------O
D-O-O-M

Ja predlažem da se rasni ne banuje više jer je pokazao izuzetnu naprednost u domenu apstraktne umetnosti ovom rimom koja nije rima

Pako ima jedan sako
Taj je sako spermom umazan!

AAAAA ODABIRA SI SAM SEBI DEFKE

N U B E !
U
B
E
!

N U B A R O !
U
B
A
R
O
!

Malo sam dokon pa sam kreno da čitam ove skrinove i stao kod prvog.BLZ što se buniš kad si prvo reko papetu da je retard pa te onda iznapušavali valjda
TOTALNO GEJ

clannad plz. ako je neko ovde noob, to si ti, bio i ostao
N U B
U B U
B U N