Prijava

Kada se macka jedne devojcice omacila, macici su posle nekoliko dana nestali. Kada je devojcica pitala majku sta se desilo sa njima, ona je samo rekla "Bog ih je uzeo".

Posle nekoliko meseci macka se ponovo omacila. Majka je devojcicu jedan dan poslala do prodavnice. Pre nego sto je krenula napolje, devojcica je htela da se jos malo poigra sa macicima. Ubrzo je zacula korake. Sakrila se ne zeleci da je izgrde sto jos nije otisla. Otac je usao u sobu noseci kantu sa vodom. Devojcica je gledala kada je njen otac stavio macice u dzak i udavio ih u kanti. Kasnije je devojcica upitala majku gde su macici, a ona je rekla "Bog ih je uzeo".

Posle nekoliko dana majka je krenula da se javi na telefon i zamolila je devojcicu da pripazi malog brata koji se nalazio u kadi. Posle par minuta majka se vratila u kupatilo, a devojcica joj je rekla "Bog ga je uzeo".

Zapamti zadnja slika, nosi me na duši tako si hteo, Ubio si me Ali voleću te do zadnjega daha zapamti čekam te na nebuuu, Ti ubio se me jao majkooo gde si saddddddd biće ti žaoooo mnogooooo, i na kraju okačen je poslednji post: Biće ti žao mnogoooo dabogdabio prokletttttttttt.

lol video sam tu mentolku sinoć U LAJVU

ONA: Godine nisu važne!
ON: Hajd' se jebemo!

Podeli i ti ovo ako misliš da godinu nisu važne!

"Ja volim lepe i obrazovane žene. Čisto da se zna, ne volim one kojima je sve u životu skidanje i koje nemaju dva grama mozga. Verovatno mi zato nikada i nisi bila privlačna. Tako da, dotična gospođice, rađaj ti nekome drugom petoro dece, mene ne bi mogla imati ni za 10 života, a verujem ni tad. Samo mi je krivo što "novinari" daju medijsku pažnju takvima kao ti, a ne pravim sportistima koji osvajaju medalje, ili nekome kome je ta medijska pažnja zaista potrebna. Čak ti i ja s ovim komentarom dajem neku popularnost, pažnju, ali čisto da shvatiš i ti i takve slične tebi da mi uopšte niste zanimljive. Toliko"

Bacio si kamen srcu u lice
pogodio mene, izdajice
i da znas da u moru sol
nije slana kao moja bol

bilo je to zime 2000. godine kada je ćale dosao iz grada a keva ga cekala sto je on pretersno mrzeo. uvek je oko toga bio problen. a ovo je ujedno i moje prvo sećanje. ibdodje on kuci a ona ga napala sta radis do kasno, deca, pa pa, seliracija, on je pocne tući a ja plakati i pisati u gaće. posto je keva sklona razapinjanu legla na sred patosa kao ona će tu da spava, i uzela mene sa sobon. a bila je gola.

hahah kako se predavim na zadnju recenicu

Čovek se sam vraćao kuci i na jednoj livadi video je, obasjano mesečinom, malo jare. Malo se iznenadio, pomislio da se jare izgubilo, a onda počeo da ga zove, sigurno u nameri da ga odnese kući... Čučao je tako i zvao jare "Dodji jare, dodji ovamo..."
A onda se jare okrenulo, pogledalo ga pravo u oči i dubokim glasom reklo "Dodji ti ovamo!"

И ја сам мислио и храбро пред свима тврдио да године нису важне, али судија је ипак инсистирао да због мојих ставова одлежим још пар година због сношаја са малолетницом. Поново.

e kad sam kopirao onaj tekst sa a bila je gola nisam znao da je pancerino,mislio nesto s neta,tako dqa nije za ovu temu,jer ovde su oni sto ozbiljni su,a on ocigledno zajebava se,skoro sigurno zajebava se tj nadam se da se zajebava xd...prepobedilo i davim se prejako opet

Raspao sam se, samo su komplexi uznapredovali kad se setim kakav sam nekad bio hehe :) :) biće opet, sad sam pun nekog besa i očaja koji mi daje volju da prkosim svemu, pa ću onda ili opet biti sjajan il ću dići skupštinu u vazduh jer ne znam gde će me taj očaj odvesti

e kad sam kopirao onaj tekst sa a bila je gola nisam znao da je pancerino,mislio nesto s neta,tako dqa nije za ovu temu,jer ovde su oni sto ozbiljni su,a on ocigledno zajebava se,skoro sigurno zajebava se tj nadam se da se zajebava xd...prepobedilo i davim se prejako opet

jesi degenko,ali sad si ubo fino,realno jeste taj fazon post

твоје мишљење ми значи много

Маестро, ја опет тебе питам да ли ти имаш очи, а и мало мозга?! Кажеш да сте 8 месеци у вези, а овамо уместо да посматраш како се она понаша, ти пушташ да ти други говоре да ли те је преварила или није, још обраћаш пажњу на небитног лика. Опет ти кажем: НИЈЕ ЈЕБ'О! Не знам да ли зна да сте у вези, али прави јебач се не хвали, не набија то другима на нос. Ако чак крене да прича да ти је опалио девојку, знај да тај никад није повалио ништа јер то није јебач него класична пизда.

Не знам како да ти објасним, али види се по особи да се нешто десило. Неки добро сакривају, али ситнице их одају. Није у питању гласно порицање већ неконтролисана узнемиреност коју изазива виђење или помен те особе и начин како се понаша кад сте сами.

Milos-88
Маестро, ја опет тебе питам да ли ти имаш очи, а и мало мозга?! Кажеш да сте 8 месеци у вези, а овамо уместо да посматраш како се она понаша, ти пушташ да ти други говоре да ли те је преварила или није, још обраћаш пажњу на небитног лика. Опет ти кажем: НИЈЕ ЈЕБ'О! Не знам да ли зна да сте у вези, али прави јебач се не хвали, не набија то другима на нос. Ако чак крене да прича да ти је опалио девојку, знај да тај никад није повалио ништа јер то није јебач него класична пизда.

Не знам како да ти објасним, али види се по особи да се нешто десило. Неки добро сакривају, али ситнице их одају. Није у питању гласно порицање већ неконтролисана узнемиреност коју изазива виђење или помен те особе и начин како се понаша кад сте сами.