Prijava

Shomy23
Neka te naše poštovanje, dotakne putem ovih malih slova… neka te ispuni radost "ITAcademija" nova…neka ti sva sreća sveta sja…Srećnu godinu Novu od sveg srca želimo mi,pa cela Srbija. Gabor Urfi (Subotica)

Milos-88
Shomy23
Neka te naše poštovanje, dotakne putem ovih malih slova… neka te ispuni radost "ITAcademija" nova…neka ti sva sreća sveta sja…Srećnu godinu Novu od sveg srca želimo mi,pa cela Srbija. Marko (Subotica)

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

Nije važno što je moje srce slomljeno u milijun sitnih djelića i što moram da razmišljam kako da ga sastavim i krenem ispočetka....kao da godine koje sam djelila s tobom nisu važne, kao da su uzalud potrošene,nestale...kao da nikad nismo postojali mi. Važno je samo da si ti srećan,da si nastavio tamo gdje smo stali, ali sa nekom drugom. Kao da ja nikad nisam za tebe postojala,kao da me nisi volio nikad. Samo tako...bacio si godine koje sam ti dala, moju mladost, moje snove. Znam, neki bi rekli klasična priča: ona ostavljena, on gad. Pa možda i jeste klasična i otrcana,ali je MOJA. A to najviše boli....

Lep pozdrav svima, moje ime je Marija i ja sam samohrana majka koja je punih 6 meseci bez posla u velikoj borbi za svoj život i život svog sina Andrije. Pre od prilike mesec dana upoznala sam gospodina Dušana i od tada moj život kreće na bolje. Iskreno i sama sam na početku bila skeptična, jer sam raspolagala s' ograničenim budžetom, ali nakon njegove prve utakmice koju sam kupila, pa zatim druge pre desetak dana i dva povezana dobitka, moj mali anđeo i ja smo stali na noge, pa evo ove sedmice se očekuje i upis u vrtić pa se nadamo i maminom poslu! Uz sve to ovim putem još jednom želim zahvaliti gospodinu Dušanu, jer je to pre svega jedan veliki čovek koji drži do svoje reči i jak je na delima! Dole ću objaviti njegov link, pa evo svi koji tražite nekoga pouzdanog i korektnog za dužu saradnju, definitino to možete pronaći na ovom linku. Dusan Marijanovic

-Lako je naci decka za koga ce svii reci da je lep, san snova! -Ali tek kada nadjes osobu koja ce znati unapred svaki tvoj korak, i kako da odreaguje na to, koja ce znati kako se osecas a da joj nista ne kazes, koja ce znati da te zagrli kada ti je to najpotrebnije, i da kaze da te voli kada to najmanje ocekujes... -Tek tada ces znati ...sta... uopste znaci 'ljubav' koja se mnogima svela samo na rec... ♥
Podeli

Podeli za poljubac
Lajkaj za zagrljaj
Komemtar za iskrenu ljubav

Јебем ли ти матер ја у пичку ону ненормалну, ти знаш шта је фолклор?! О чему ти идиоте један ретардирани причаш мајку ти јебем? Ти ћеш да причаш о фолклору, је л'? Сигурно си неки мамин и татин син дебилу један ретардирани, и вероватно мислиш да си неки хулиган мајку ти јебем ону менталну у пичку! Вероватно мислиш да је цео свет твој и како ти нико ништа не може, слепчино! Јебали те родитељи кад су те тако васпитали, а вероватно ни они нису бољи од тебе говно једно мало усрано! Боље би ти било да узмеш и да мало прочиташ нешто о фолклору дебилу један, знаш ли да је то један од начина за очување Српских обичаја и културе мамицу ти јебем ону ненормалну?! Немој много да паламудиш јер ће Србија отићи у још већи курац него што је сад због таквих као што си ти! Толико!

убио бих онога што је ово написао нешто сам надркан сад.

Radio sam kao menadzer,u vise evropskih nizih ligi,Vreme za penziju je doslo,Stranicu ce mi voditi sin,Garantujem uspeh i meni a i vama,Dodajte i cekajte parove,kao sto rekoh penzija za mene,priliv novca za vas. Vuk.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011037661288

Lep pozdrav svima, moje ime je Marija i ja sam samohrana majka koja je punih 6 meseci bez posla u velikoj borbi za svoj život i život svog sina Andrije. Pre od prilike mesec dana upoznala sam gospodina Dušana i od tada moj život kreće na bolje. Iskreno i sama sam na početku bila skeptična, jer sam raspolagala s' ograničenim budžetom, ali nakon njegove prve utakmice koju sam kupila, pa zatim druge pre desetak dana i dva povezana dobitka, moj mali anđeo i ja smo stali na noge, pa evo ove sedmice se očekuje i upis u vrtić pa se nadamo i maminom poslu! Uz sve to ovim putem još jednom želim zahvaliti gospodinu Dušanu, jer je to pre svega jedan veliki čovek koji drži do svoje reči i jak je na delima! Dole ću objaviti njegov link, pa evo svi koji tražite nekoga pouzdanog i korektnog za dužu saradnju, definitino to možete pronaći na ovom linku. Dusan Marijanovic

Devojčice, šta mislis kome su bitne?

Eru Ilúvatar
-Lako je naci decka za koga ce svii reci da je lep, san snova! -Ali tek kada nadjes osobu koja ce znati unapred svaki tvoj korak, i kako da odreaguje na to, koja ce znati kako se osecas a da joj nista ne kazes, koja ce znati da te zagrli kada ti je to najpotrebnije, i da kaze da te voli kada to najmanje ocekujes... -Tek tada ces znati ...sta... uopste znaci 'ljubav' koja se mnogima svela samo na rec... ♥
Podeli

Devojčice, šta mislis kome su bitne?

znam na koga misliš...

Pozdrav.Uz ovu stranicu necete zaraditi 200e dnevno.Uz ovu stranicu necete dobiti nikakve dojave.Ovu stranicu je otvorio tim ljudi koji zeli da Vam pomogne da ostvarite profit uz pomoc detaljnih analiza i informacija.Udjite i podrzite nas lajkom a mi cemo Vam dokazati zasto smo najbolji ! :)

Podeli za poljubac
Lajkaj za zagrljaj
Komemtar za iskrenu ljubav