Prijava

960 Mb RAM
1.81 Ghz procesor
(Ako su potrebne dalje specifikacije recite.)

Tražim neke dobre single player igrice. Bez online/horor igrica. (Tipa LOL, Dota, WOW, Warcraft itd...)

EDIT : Bez mini-igara.

daj jos neke specifikacije, ne mogu ovako da ti predlozim na osnovu ovoga

Instaliraj kanter i neigbours from the hell. ali kanter mora da bude 1.6 jer zivot je jedan a kanter je 1.6 hehe

Kad dodjem kuci opalicu jos spec; jedino ove znam napamet. Imam i kanter i Neighbours from the hell.

Možda bi mogao Jericho da poteraš. Probaj i Portal keca i neku stariju fifu. I brate, apdejtuj tu mašinu, ne brukaj se.

PES 6 imam, nesto mi baguje. Ponekad mi se desi da posle utakmice nece nista da se ucita, pa je moram opet igrat', pa se iznerviram i izbrisem sejv. Tako stalno. Ima li neko resenja?
Jericho mi se ne svidja, preferiram PES preko FIFE. Portal keca se nisam setio,eto vidis, probacu, hvala. A inace nemam para, davno bi ja ovu kantu bacio da imam.

Worms world party, stariji menadžeri, raniji gta, cod, myst, rome total war, operation flashpoint

Jel ti sve vreme baguje? Jesi probao da reinstaliraš PES?

Ne,samo ponekad. Nisam probao, mrzi me. lol. Ali smorilo totalno, ne mogu jednu sezonu posteno da odigram da mi se ovo ne desi.

Half life 1 i 2, c&c generals, prva dva wolfenstein-a, tomb raider.

Ја имам слабије ђубре од твог, тера ПЕС 12 лагано.

Лаки, то је хекс.

HAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAAAAAAAAAHH