Prijava

"Avaj, naviru mi sećanja o minulim vremenima kad ovaj forum beše izvrsno mesto gde obitavahu delikatni kompanjoni. Beše vedrog duha, no vodiše se i učeni razgovori. U sadašnjosti nakotiše se nebistri brbljivci i digitalni odmetnici u pokušaju. Kad se samo prisetim doba gde gospodin Smare i ja izvodimo besne gliste po forumu, te nas autoriteti prognaju na tri rotacije Zemlje oko svoje ose. Mora se priznati da je ceo auditorijum zabavljen našim smicalicama. Ipak, posle tog čina, mi se ne bismo vraćali sa jednokratnih naloga, već bismo stoički odlužili kaznu. Povlačeći paralelu sa sadašnjim tvorcima ove veb-lokacije i pređašnjim (u sastavu gospode Smareta, Delvera, Uroša, Mr Moon-a, Zmie i moje malenkosti) dolazi se do zaključka da su bolja vremena otplovila u nepoznato. Poslednji čovek neka pritisne prekidač u poziciju koja će efektivno ugasiti svetlo i na taj način poslati snažnu simboličku poruku.

Iskreno vaš,
Reme"

vejv objasnio naraciju, monodramu i onlajn oratoriku. Verovatno i branko tako zvuči kad nabavi kvalitet iz amsterdama od svojih pulena tatatatiraca koji su otišli u holandiju i zalije valjevskim pivom na akciji. Da je malo življe bilo bi desetka , ovako 9/10. verovatno ga povukao stefan svojim crnogorskom apatijom u naglasku. Cupari samo još gusle fale.

vejv objasnio naraciju, monodramu i onlajn

ZNAO SAM DA SAM ZA GLUMCE! JA IVANBOSILJČIĆIŠEM !!!11

Očekivao sam mnogo pičkastije glasove, a ono svi baritončine neke nikotinske LOLO

Provirone, izvini što sam ono napisao BLZ-u, jedan jedini post u kojem mu se obraćam, pa nalaziš za shodno da me pljuješ zbog toga, molim te izvini. Zaboravio sam da su tu mudaši koji sa duplog naloga pošalju učesniku u raspravi "foru" na pvt koja se odnosi na lične karakteristike drugog. Jeste, mislim na tvoje najpičkastije ponašanje prema radijaciji, kad si vejvu slao šta da mu napiše. I ti ćeš da mi pišeš o otmenosti prilikom internet rasprava?
A što se tiče prozivanja za majicu iz tajmauta, za koju sam se izlanuo da je poklon pa to sad gospodski koristiš, jbg, razumem da ne možeš da shvatiš da ti sa svojim armani naočarima ne možeš da nađeš devojku, a onaj koji se oblači "na najlonu" može. Mogu da zamislim kako ti je, izvini i za to. I ja bih bio ucveljen i pokušavao da svoj bol preusmerim negde drugde, razumem te, ljudino, oprošteno ti je.

daj kad pricate ovako neke pikantne stvari dajte bar neke detalje i objasnjenje sta se desilo u tom i tom momentu....ovako ne mozemo nista da pohvatamo mi koji pratimo sa strane.

kakva sad majica iz tajmauta?

Očekivao sam mnogo pičkastije glasove, a ono svi baritončine neke nikotinske LOLO

Sačekaćemo Bohorov post

Nemojte se srditi :(

E'o i mog omaža ovom monumentalnom proglasu.

http://vocaroo.com/i/s19H8LjpdHeY

pusti sad majicu iz tajmauta, nego ovo

слепац си, губиш живце због неког лика са нета јер је постигао нешто на смрдљивом сајту и смувао се са рибом код које си испушио па га онда друкао код ње само да му напакостиш.

please to elaborate.

Očekivao sam mnogo pičkastije glasove

ja sam očekivao isto neke zakržljale adamove jabučice od internetovanja, kad ono međutim.

iz nekog razloga, tipovi sa dubokim glasovima obično izgedaju ovako
http://i409.photobucket.com/albums/pp173/Kakashka_malyashka/nerd.jpg

Ja pričam kroz nos...

EDIT: Tj. pričam kroz nos kad se kunem u Ostrog. "Ostroga mi" izgovaram tako. A kako su mi taj izraz i njegove varijacije 90% vokabulara onda jelte...

adamove jabučice

Prominentia laryngea...

Count Zerо
Očekivao sam mnogo pičkastije glasove, a ono svi baritončine neke nikotinske LOLO

Bre znoj se ovim Vukajlijašima oseća na testosteron... izbija na svaku telesnu poru... valjda ništa ne jebu pa se to akumulira, akumulira, i akumulira...

Provirone, izvini što sam ono napisao BLZ-u, jedan jedini post u kojem mu se obraćam, pa nalaziš za shodno da me pljuješ zbog toga, molim te izvini. Zaboravio sam da su tu mudaši koji sa duplog naloga pošalju učesniku u raspravi "foru" na pvt koja se odnosi na lične karakteristike drugog. Jeste, mislim na tvoje najpičkastije ponašanje prema radijaciji, kad si vejvu slao šta da mu napiše. I ti ćeš da mi pišeš o otmenosti prilikom internet rasprava?
A što se tiče prozivanja za majicu iz tajmauta, za koju sam se izlanuo da je poklon pa to sad gospodski koristiš, jbg, razumem da ne možeš da shvatiš da ti sa svojim armani naočarima ne možeš da nađeš devojku, a onaj koji se oblači "na najlonu" može. Mogu da zamislim kako ti je, izvini i za to. I ja bih bio ucveljen i pokušavao da svoj bol preusmerim negde drugde, razumem te, ljudino, oprošteno ti je.

Koliko ste bre dosadni, ej. Pa to nije više normalno! Jebalo vas prozivanje u pičku materinu da vas jebalo prozivanje! Sve nešto serete, glumite tetra trolere i prozivače, skupljate se u grupice i jebete određene pojedince. Svi redom, ceo jebeni sajt je takav. Usran i retardiran. Nabijem vas više na kurac ovaj moj muslimanski sa sve vašim fakultetima i vašim smislom za humor i vašim pravopisom i vašim krunama, palcima, kurcima. Sve vas nataknem na kurac za to jer da ste pametniji boleo bi i vas kurac da li će i šta će bilo ko napisati za vas ako imate taj jebeni život van vukajlije za koji tvrdite da drugi nemaju. Jebem vam bre majke dosadne i utripovane, kao da ste popili svu pamet ovog sveta. Kao da vaše loze potiču iz bog zna koje pičke materine i svi vi mislite da ste iznad ovih ostalih. MENTOLČINE KOJE SE UŽIVO POKAZUJU KAO PIČKE KOJE NE SMEJU DA MI KAŽU UŽIVO "MUSLIMANČINO" ILI BILO ŠTA ŠTO STE NAPISALI NA SVIM OVIM TEMAMA. AUTRILEPEPIČKEMRTVEMATERINE DA IDETE SVI! DOSTA BRE!!!

Koliko ste bre dosadni, ej. Pa to nije više normalno! Jebalo vas prozivanje u pičku materinu da vas jebalo prozivanje! Sve nešto serete, glumite tetra trolere i prozivače, skupljate se u grupice i jebete određene pojedince. Svi redom, ceo jebeni sajt je takav. Usran i retardiran. Nabijem vas više na kurac ovaj moj muslimanski sa sve vašim fakultetima i vašim smislom za humor i vašim pravopisom i vašim krunama, palcima, kurcima. Sve vas nataknem na kurac za to jer da ste pametniji boleo bi i vas kurac da li će i šta će bilo ko napisati za vas ako imate taj jebeni život van vukajlije za koji tvrdite da drugi nemaju. Jebem vam bre majke dosadne i utripovane, kao da ste popili svu pamet ovog sveta. Kao da vaše loze potiču iz bog zna koje pičke materine i svi vi mislite da ste iznad ovih ostalih. MENTOLČINE KOJE SE UŽIVO POKAZUJU KAO PIČKE KOJE NE SMEJU DA MI KAŽU UŽIVO "MUSLIMANČINO" ILI BILO ŠTA ŠTO STE NAPISALI NA SVIM OVIM TEMAMA. AUTRILEPEPIČKEMRTVEMATERINE DA IDETE SVI! DOSTA BRE!!!

http://www.odt.co.nz/files/story/2011/06/nathan_begley__4df1f168a8.JPG

MA JEB'O TI JA MATER BRE! I SVAKOME KO IMA POTREBU DA JEDU GOVNA OVIM POVODOM

eto, sad ste iznervirali blz-a

PIČKE KOJE NE SMEJU DA MI KAŽU UŽIVO

jbg, ovo je u pravu