Prijava

Ja sam matematicare naucio matematiku u saolin hramu pre petnes godina kad sam bio dobar matematicar. Posle poco da pijem, pusim, drogiram se i jurim picke i sjebem se.

Dzaba se javljaš pseto truleks se ne javlja izgleda da neće da nam kupi kompjutere :(

Truleks će nam na kraj reć da je nestalo kompjutera i dat nam svima po telefon.

daće vam ono što vam niko uzet neće

Trulekse meni posalji kintu pa cu ja sam da kupim. I ne brini necu potrositi na alkohol, cigare, drogu, kurve i kocku.

Trulekse meni posalji kintu pa cu ja sam da kupim. I ne brini necu potrositi na alkohol, cigare, drogu, kurve i kocku.

I meni isto i ne moraš da brineš, neću potrošiti na kocku.

Pazle, koliko ulicnih tuca imas u svojim pesnicama?

Dragi trulekse pišem ti ovo pismo u nadi da ćeš mi ispuniti veliku želju da dobijem novi komjuter.Moram da ti kažem da sam bio dobar matematičar čitave godine i da sam puno radio na mom dragom digitronu evu u prilog i slike digitrona
http://www.papirnisvet.com/photos/products/3829/3829_LCD_8110_klein_01.jpg
Pazl i pseto nisu nikakvi matematičari i ne zaslužuju da im kupiš komjuter
Srdačno dusan1001

Trulekse, hoces sliku kako retardiranom ortaku u kolicima objasnjavam tajne i cari matematike?

I nemoj samo da budes picka da korneliju das kompjuter on samo lici na hokinga al je glup ko kurac

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=09&dd=15&nav_id=900099

Divi ovog matematičara, 2+2=kraj civilizacije, lepa računica, pitam se ima li za njega koji slobodan računar, pozz

Nek ceka red ko ga jebe. To sto je on uradio sam mogao i ja samo brze od njega prc

Pička kao za par decenija kako mi da znamo da je dobro izračunao a za par decenija kompjuter koji mu truleks kupi uveliko će biti zastareo...

Pazle, koliko ulicnih tuca imas u svojim pesnicama?

Više od vikenda u Beču koje su dobile matematičke nade, a manje od vikenda u Beču koje zaslužuju... to će reći neđe 4-5 ne računajući "poslije škole" u osnovnoj i neke tragikomične grupne tuče čiji su učesnici mahom bili slične fizionomije kao Truleksovi štićenici

Truleks će da nam kupi one kompjutere sa uskim kućištem ka stari soni dvojka što imaju integrisanu grafičku da ne možemo igrice da igramo :-(

i used to be mathematician, but then i took an arrow to the knee