Prijava

sto znaci da cemo ja i kuridza krenuti u skauting nekoga dostojnog da igra sa nama hm

Pa nemamo ih, prvo poluvreme protiv vas, 18:2 protiv Cmareva i jos neki fale nama, a sigurno i ostalima. Realno koga boli kurac ko je prvi asistent.

Jesu li dvajt i saborac njegov tu? Da se uigramo dušan i ja za početak, lolo

ajde, de ti je dushan1001notj

Malopre bio tu jbg.

Čmarovi, ima li vas, dvajte, kolutiću?

ajde odigrajte sa chmarovima prvo, pa sa nama

ja sam tu, pratiću temu pa ako dođu kolutić i dušan igramo

Није ту већ 45 минута, сад видим. А ја фазон ухватио сат времена сад, па сутра је велики знак питања, и прекосутра могу свакако. Јебемти. Чекаћу једно по сата ако се појави сад.

du sha ne, pe de ru

нека неко постује коментар на неку вест са курира, појавиће се душан час, лололололо

dusan cita komentar na blicu na vest o jovicu

биће да душанбе није ту, очито сам ја његов пвт: "важи, бићу ту до 11, пола 12", протумачио погрешно, јер смо се чули око 10 вечерас певетеом, па сам капирао да ће до тад да стигне овде, па ако се уклопимо, а он је очито већ био ту, па је мислио да до тад седи уз комп. ЈЕБИГА.
сутра, ако буде могло, ако не, играмо свих 7 кола прекосутра и то је.

едит: а и к'о да мора све у три дана јеб'огаја, полако!

alekskg vidim da se plashish od mocne ekipe Natus Vincere, razumem te jbg..

ниси свестан својих недостатака, позз

nedostaje mi jedno 300 evra jbg znam

мени је мута рек'о прекјуче у давинчију (пицерија где је мута главни фрајер!) док је мув'о младу пичку годишта попут аута твог тате да се уопште не радујем победама, јер се то од душана и мене очекује, да се у победи не понесем, а у поразу не понизим, и мута каже да су вицешампиони пичке и да морамо да узмемо злато јбг, тако да катанаћом до победе, револуција у хаксу!

godiste auta mog caleta je 2007 pozz

a muta je alkos i kockar ne treba ga uzimati za ozbiljno poyy