Prijava

Ne pitaj me druzhe moj, ne pitaj o zheni toooj, nemoj drugu srtze slomitiiiiiiiiiii Trenutno je 3:23 u po noći, aide da igramo pichke

janpi ja sam tu cijeli dan danas, red bi bio da odigramo par utakmica

Panzer tim je spreman. Magoti i kgdusan javite se.

janpi javi seeeee

Panzer divizija i dalje spremna...

jebo te bog lakse je naci zmajeve kugle nego janpija, nit je kad na sajtu nit gleda po forumu kad je tu

Što mu nisi tražio fejs pa da budete u kontaktu?
Šalji mu i u PVT valjda će da vidi.

reko mi je da ga dodam na fejs al nisam ga dodao jer ne dodajem ljude koje ne znam, koji sam skambeg lol

E nema kurca, daj organizujte se nekako, blokiraste čitavo kolo...

janpi je tu pravite sobu

ok jel mogu ja ko picka da livam ovu ligu makar ne igro vise nikad?

Brate prvo kolo, imate još 13 mečeva, samo lagano. I da, ako sad napustiš takmičenje u pola banana za tebe na dalja takmičenja.

http://www.haxballtube.com/watch/9d5cc788f9

Pancer 4 : 1 Maggot i Faggot

6:54 Pakao Juga 7:32 Janpi
8:27 Miki
8:30 Miki
9:52 Miki

mozete komotno da nas brisete iz lige, odustajem i ja

Pa dobro ljudi polako jebiga, tek prvo kolo, poraz ko poraz jebogati...

Mogli ste ranije da kažete, da uleti neko 'mesto vas. :/

buraz napravim sobu i pozovem ga da vidimo kakav je igrac lik posto nikad nisam igrao sa njim. on dodje na temu i ugovori mec sa vama. ok ajde nema veze.

prvo poluvreme ja branim zavrsi se 0:0 ae da probamo on da brani a ja u napad. trajalo je to jedno prvi minut poceo decko da se zalece u napad. napisem idi pozadi on opet. jbg ja mogu da igram sa svima hax, trpeo sam dzelu spermulju godinu dana pa sam opet igrao ali ne mogu sa osobom koja je van srpskog govornog podrucja

buraz nisam znao ko je magot, video sam svedske zastave ali nisam znao da ne prica srpski. zato sam i napravio sobu i pozvao ga da igramo da vidimo kako cemo... dalje pise gore