Prijava

kapune, oces biti kasnije tu

kapun vas kara sa sve migrenom, kakav covek

Odgovaraju mi rezultati, Roso i ja možemo da osvojimo.

uprava kluba maggot i faggot ovom prilikom ispoljava veliko zadovoljstvo povodom pobjede protiv favorita KG1001, novi igrac se pokazao kao odlicno pojacanje posrnulom klubu i cvrsto vjerujemo da bi mogli da preokrenemo stanje na tabeli ako nastavimo i dalje sa dobrim partijama. srpski jezik je bio glavni problem, kao sto je vec naglasio jedan igrac koji je nezadovoljan komunikacijom u timu napustio klub, medjutim uprava tima je pronasla adekvatno rjesenje, austrijskom reprezentativcu dodala je i madjarskog reprezentativca i komunikacija je sada na jednom zavidnom nivou.

Хоћете сада против Џанкија и мене?

I nama ova pobeda Austrougarske odgovara

zanimljiv će biti drugi krug

reko Laki da krenemo 2. krug, znaci mozemo da odigramo 2 partije sa maggotom i faggotom LOLO

cek da vidim da li je capoon tu da odigramo i protiv vas stevane

Џ, да смо се стриктно држали тактике, издобијали би лагано. Искрено, потценио сам капуна, мислио сам да ће да се погуби мало више с обзиром да није дуго играо. У првој смо примили два очајна гола, на грешке, у другом кад су утерали два то је био крај јбг, после смо јурили ал' курац, играли на контре паметно и довиђења.

Што се тиче наредне две утакмице, нисмо фаворити, они долазе расположени, водећи двојац са врха табеле, у доброј су форми, док ћемо ми одиграти растерећено и пробати да им помрсимо конце. ИПАК СМО МИ НАВИКЛИ НА БУСЕЊЕ НА НАШЕМ ТЕРЕНУ.

Moracu da napisem jedno saopstenje tima Natus Vincere uveche

vidi se da haxball savez ne zeli da NV osvoji titulu

bice capoon za 15-20 min spreman ako neko hoce da igra bicemo tu

таман да одем да једем.

бићу ту за 20 мин.

mislim da nije jos proslo 20 min, a ni 15 :D

ja i capoon spremni, moze soba da se pravi dzanki

ne mogu ne mogu ne moguuu