Prijava

BLZ, da si u nekoj pizdariji, koga bi kraj sebe ranije imao - Čampija ili Atifa? I zašto?

Haha nisam brate nikad trco i piso jesam piso od batina al trco nisam eto sad cu sto posto doci u nedelju samo zbog ovoga da me nateras da trcim i pisam.

Spomenko Bakin
BLZ, da si u nekoj pizdariji, koga bi kraj sebe ranije imao - Čampija ili Atifa? I zašto?

Немам појма, кеве ми.
___________________________________________________________________

pseto88
Haha nisam brate nikad trco i piso jesam piso od batina al trco nisam eto sad cu sto posto doci u nedelju samo zbog ovoga da me nateras da trcim i pisam.

Специјално долазим за све вас који не желите, али нећу моћи скоро. Немам патике, немам тренутно ни за балон у случају да се преселите и уморан сам ових дана.

Седиш на ушима.
___________________________________________________________________

JUGOSLOVEN123
Jel istina da si jebo

rolnu toalet papira

Истина је. Одакле ти та информација?
___________________________________________________________________

Рус
Да ли си ти заиста Курдов дупли?

То ме питаш у ПВТ, не морају сви да знају.

Ne bih se mogla voziti u autobusu nema šanse. Ti ljudi koji idu sa autobusom su za mene druga klasa. Pa imate taxi ako nemate da kupite auto. Nema šanse da bi me natjerali u autobus među onu ružnu masu ljudi. Dno dna.

Prije neki dan, sjedim u autu i slušam muziku, primjetim jednog momka kako na zidu piše sprejom: "Dragana, udaj se za mene", kada je završio otišao je negdje, vjerovatno po djevojku da joj to pokaže. U međuvremenu ja sam uzeo sprej iz auta, zašvrljao to i napisao "Dragana kobila". Jbg, bilo mi dosadno.

blz je nikolic,a granjka je vucic

Blže zašto odgovaraš na pitanja kad je ovo zapravo tema gde treba da zineš da ti se poserem u usta?

to je svaka tema xd

deky_aod
Blže zašto odgovaraš na pitanja kad je ovo zapravo tema gde treba da zineš da ti se poserem u usta?

Попишај се неком другом. ;)

ЕДИТ: и посери

Dobro onda samo se najavi kad budes dolazio jbg ja volim sve sto vole mladi

pseto88
Dobro onda samo se najavi kad budes dolazio jbg ja volim sve sto vole mladi

Немаш фрке.

ko ti je najiritantniji na vosu i zbog cega?

Petar Pan Pezo$
ko ti je najiritantniji na vosu i zbog cega?

Нико. Нико ме до сада није иритирао, играло се фузбала без свађе и провокације. Не знам зашто мислите да јесте. Само овај Дејан и Псето преко нета једу говна без потребе уместо да буду нормални као што су били и уживо. Ал' ко их јебе.

pseto je pickica koja samo laje preko neta.

kako si, Beli? ima li posla?

paninaro
pseto je pickica koja samo laje preko neta.

kako si, Beli? ima li posla?

Било је ових дана посла, сад нема. Није лоше, како си ти? :)

fala Bogu, nikako.

Polizete mi kerece mudo.

Preko neta.

Ko su onih dvojca na zastavi što se sinoć provozala humskom?