Prijava

Срета-Штета ја ценим да би многи радикали дали своју јетру за војводу, али не знам може ли то тако. Нисам стручан. Знам да би Шипосима радо извадио неколико јетри, па да пробамо. Мило за драго.

Boxer

Ti Koštunicin, vidim veoma si se usrao? Strah prožima tvoja slova...

Што ја? Војводин повратак више треба да брине вас Ђинђићеве сведоке. Ђинђић рек'о Дел Понтетовој: Водите га и не враћајте га!!

Nisam znao, pa on je siroma' malo bolji od SPO :)

Bruce, ne zadevaj se!!!

Lepe su ove šale, ali mislim da je najverovatniji scenario privatni apartman na VMA, Kobre u obezbeđenju i samo porodica da se ne uznemirava pacijent. Ako bude nesrećnog slučaja pa neki biciklista sa savršenom jetrom slučajno nastrada na autoputu, eto rešenja.

Bruse, koji SPO on ima Danu I Vuka. Koštunica samo Sretu.
Sreto, Koštunica je više zla naneo Srbiji za vreme svoje vladavine nego Đinđić što bi mogao za ceo život, da je doživeo duboku starost.

Ima(o) Koštunica i mene, sad me ima Sanda.

Bruce, ne zadevaj se!!!

Ja sam od Koštunice prešao ovde, trenutno je jako teška situacija u DSS, bežanija je velika, ostaje samo tvrdo jezgro. SPO je u koaliciji sa SNS.

Ima(o) Koštunica i mene, sad me ima Sanda.

'Oš te upoznam sa mojim zetom?

Da je Arkan živ nabavio bi mu jetru dvadesetogodišnjaka preko noći, ovako je Vojvoda prepušten sam sebi.

лоло Боксеру, сумњам да сте ти и Шешељ истомишљеници по том питању.

Što se tiče jetre, mogao bi Vučić da vidi nešto sa Tačijem, preko veze. Da `oće. Al neće.

imaš PVT, umalo te ne banovah greškom, sama ruka poletela na dugme...

+1 Адвокадо, то сам и ја рек'о. Да се едитује Бриселски споразум хитно!

Čeka se Dr.Tufer da ostavi komentar

Bolje da je ćutao, sad ga možda ne puste.