Prijava

ХАХАХАХА ЈОК. ИМО САМ ПИЧЕТИНЕ МЕСТО ЗЕЧЕТИНЕ ДА ЈЕБЕМ ;)

Samo jos kazi da nije bilo iz ljubawi

БИЛО НЕ БИХ ДА КАЧИМ СЛИКУ... АЛ НА ТОЈ СЛИЦИ ИМА ЈЕДНА КОЈУ БИХ ЈЕБО БЕЗ ЉУБАВИ СТОЈИ ИЗА МОЈЕ ГОСПОЈЕ :( МИ ШЕШЕЉЕВИ ЈЕБЕМО РЕДНО ТЕ МЕЛЕСКИЊЕ

Ja bez ljubavi ne mogu nema sanse, ako riba ne voli da pusi bolje i da ne pocinjem

Znam to meni se na ciganke dize od 2006e od kako sam se uclanio i dizao mi se pomalo i ranije dok sam bio samo simpatizer

Bogami je ciganka dobra ko jutarnja rakija boli te kurac mozes gospodju mrtav ladan na pozadinu da stavis nije mnogo gej zbog ove iza

Nisi trebo da odbijas mi radikali smo poznati kao domacini cak i kada smo u tudjini trebo si malo bar sat-dva samo da vidi kakvi smo puni hormona

ЗАР ТИ МИСЛИШ ДА ЈА НА ПОЗАДИНИ ДРЖИМ НЕШТО ДРУГО СЕМ ГАВРЕ ПРИНЦИПА И ВОЈЕ? ЗАМИСЛИ ДА СТАВИМ ГОСПОЂИНУ СЛИКУ... ПА МОГУ ОДМА ДА СЕ ОПРОСТИМ ОД ДАЉЕГ ЈЕБАЊА. УКРАТКО, ШЕШЕЉЕВИ ЈЕБУ ДРУГИ СУ СИРОТИЊА КОЈА ЈЕДЕ ЛЕБ

Ко је у странци тај и јебе, живео Војвода, живели Радикали...
Српска ми труба затрубиииии...

Eto i mladih nada opaaa rto cenzusa u roku od mesec dana a onda izbori pa motka

Данкан Фергусон
БРУЦЕ НЕ ТАЛАСАЈ ОВО ЈЕ ЛОКАЛ И МИ ТО НЕ РАЧУНАМО!

Može cura da primi samo glavić, a može i ceo palamar - u oba slučaja je jednako jebena.

Može cura da primi samo glavić, a može i ceo palamar - u oba slučaja je jednako jebena.

kurac nema ramena :)

Рабин Шлома супер ти је овај филм био

Нек вичу, чуће се шта ће се викати кад Шељевци и Шешељеви четници уђу тамо...

https://twitter.com/predsednikSRS/status/537649646437687296

▲Званичан тњитер профил Војводин

Било би весело кад би Аки смео дизађе на црту Шекију