Prijava

Super takmičenje. Ja sam zadovoljan, kant nije medju prva 3.
Uglavnom svi su bili pošteni i časno se borili:
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201411/705403/vukajlijas-pise.jpg

Čestitke autoru Baršunasti Rč.

Ko će pobedniku odabrati definiciju, ti ili??

Hvala svima koji su glasali za mene, ali i onima koji nisu,a posebno hvala Brusu što mu je glas za mene nevažeći, te sve sada izgleda znatno bolje po moderatorsku sliku. Dodato je na dramatičnosti, dobijeni su poeni za poštenje, a da se time nije ni na šta uticalo. Školski odrađeno!

Ne bih ja, neću biti onlajn u vreme predviđeno za odabir.

Bravo Agi. Potpuno zasluženo xDDD

kunem ti se necu nikad vise doc
pisma necu pisat ba ba bacit cu tvoj broj
i kad te vidim kraj tebe cu proc.,

Po ko zna koji put se dokazalo da je elokventno i bogato pisanje odavno izgubilo svaku svrhu na ovom sajtu. Čestitke pobednicima i poziv moderima da organizuju takmičenje ozbiljne prirode i tematike, sa hendikepom vulgarnosti bez....

Profe smara to. Znam po sebi... Svaka definicija duza od 2 recenice se preskace.

Da, Papete, ali ima ljudi koji bi hteli da pročitaju i nešto promišljeno, napisano pažljivo izmerenim rečima a ne samo rendom nabacana poređenja tipa "k'o rč Lise En" i fore&fazone palete "pre bi karao štrokavog logoraša u bulju nego što bi sa njom razmenjivao telesne tečnosti", msm, hahahaha

Cestitke pobedniku i takodje hvala Adjilnom na glatkoj, takoretji barshunastoj organizaciji.
Hvala i Rasnom, koji se pobrinuo za promociju moje defke i bez koga sigurno ne bih stigao dalje od sedmog mesta. Nismo dospeli do toliko prizeljkivanog fejzbuka, ali lopta je okrugla i danas svako pise, te ne treba biti pretuzhan.
Takmicenje je bilo jedno veliko iskustvo i prijavicu se opet verovatno sigurno.

ZELIM SAMO DA UPOZORIM NA AUTORA COUNT ZERO SA KOJIM SAM IMAO SPORAZUM DA MU GLASAM ZA DEFINICIJU I U SUPROTNOM DA DOBIJEM GLAS OD NJEGA, KONVERZACIJA JE SE ODVIJALA PUTEM PRIVATNIH PORUKA...KADA SAM GLASAO POSLE NEKOLIKO SATI VIDEO SAM DA OD NJEGA NISAM DOBIO GLAS KOJI BI ME EVENTUALNO PLASIRAO NA SAM VRH LESTVICE MEDJU 3 AUTORA...OVOM PRILIKOM SAM OBMANUT A SAMO SAM SE RIGSTROVAO DA KAZEM OVO

OBRIŠITE PRETHODNI POST I BANUJTE AUTORA TRAJNO!

Takmičenje je završeno, konačni rezultati su na kraju prvog posta.

Posebnih žalbi nije bilo, osim na neozbiljnu prirodu definicija, ili upravo takmičenja kao takvog. Nisam najbolje shvatio. U svakom slučaju, hvala svima na učešću i fer nadmetanju.

Najpre će biti uručena nagrada trećeplasiranom, a odmah zatim i drugoplasiranom.

Tema ostaje otključana još par dana.

Možda ne bi bilo loše uvesti češća takmičenja...Živne malo sajt.

Slažem se. U petak je bilo puno definicija, mislim da cele nedelje nije bilo ukupno toliko.

Imamo neke ideje za veće takmičenje, organizovaću sa Natnat, ali ovih jednodnevnih bi moglo biti češće.

Možete dati i neki predlog šta da bude tema, slobodno.

Tema da bude " x saveta za ..." da malo izobjašnjavamo šta je vukajliji tarzaniji, po licu.

Predlog je da modovi nemaju pravo učešća :-D