Prijava

e cini se da ugasili skriptu :)

Kako sam se razočarao jebemti.... Moraću da nađem nešto da me oraspoloži, mislim da ću da ga bacim na slike zategnutih trbušnjaka Ivane Španović na Instagramu.

Uh brate danas sam ispizdeo oko ovoga. Mnogo stresova ove godine ali ova nagradna igra će da me dokusuri.

hahah na instagramu ne prebaci nikako 30 lajkova a ovde milione ima...

gvozdene aj nadji njen fb

a onda je rekla svom frendzonovanom programercicu: E budi srce i kad izdelis meni glasove, glasaj i za ove manje lepe koje mi nece biti konkurencija u finalu, hehe. Bas si zlatan :*
a kad dobije usranog smarta objavice sliku sa programerom i napisati neko patetično sranje sa naglaskom na '' ja i MOJ NAJBOLJI DRUG''.

hahahahhaha maaa mozzart nas jebe kako hoce. Sad odjednom maryue90 ima samo 200 pluseva manje od marijane.
http://selfie.mozzartsport.com/galerija/maryue90/-90
Dok je kurva sa subarom na sigurnom rastojanju od +1300 od marijane lolo

GOVNO SAD UPALILO SKRIPTU NA OVOJ EMILIJI

ko da je izašla iz Simpsonova

hahhahaha koliko je ocigledano. Ova subara nije pola sata ni jedan plus dobila. A emilija sad svakim rifresom dobija 3-4 komada..

ako baba pretekne marijanu a ostane na 2gom jebo nas mocart, ako baba pretekne subaru onda nas je jebo mocart prolly

како се не сетисмо раније скрипти па да делимо гласове свима сем маријане, и онда пријављујемо преваре и остане само маријана и њој дају и смарта, и ајфон, и ону трећу награду, не знам шта би. глупи смо к'о курац.

а ова дрљава фуља дабогда се више возила на крову но на точковима јеб'о јој пас матер.
као један од два идејна творца ове кампање доживљавам ово као лични пораз :(

AHAHHAHAHA ljebtenejebo kakva komedija od takmicenja na kraju ce se nasa Marijana morati zadovoljiti samo parfemom :(

I ovaj psiho se približiona samo 150 lajkova

Nece marijana biti ni u prvih 5

A tatjana je 3 iljade sakupila danas hahahahahahahhahahahhahahaha

xaxaxaxa kakva završnica. Stara mo vodi, ali je sustiže brza fotografija :D
Lololo, i u zadnjih sat vremena će ovako neka: http://selfie.mozzartsport.com/galerija/suzana-m-milovanovic/-17 da nabije 6.000 glasova