Prijava

Ti što si jeb'o, jeb'o si.

a vala i dosta mi je, valja se posvetit raboti

MlaDiLuk
Dragi Širkane (kao šir kan samo izbosne),ja sam dobro koje i tebi želim. Mene interesuje kakav je gra' što ga pomenu i pitam te možeš li da mi baciš koju kašiku i vidiš ima li nade da me simpatija primeti ? Ja tako želim da budem sa njom, da se šetamo pored reke i tako dugo dugo razgovaramo do kasno u noć ali ne znam kako da joj priđem.

PS da li može jedna jebena nova godina da prođe normalno, da se ne posvađam sa ortacima i da se ne pobijem pijan.

Oj druže, što se pasulja tiče pojeden. Bio je dobar, što ćeš osetiti večeras oko 23:32 kada ti se budu tresli prozori zbog zemljotresa.

bacam kašike za ostalo.....

Vidim da si zaljubljen u neku devojku što se zove simpatija, ali veruj mi ne zove se tako nego ima drugo ime, ono koje joj piše u ličnoj karti. I na njoj nije lepa kao na fejzbuku.
Ukoliko ne voziš audija,bmvea ili mečku neku mlađu od 2003-e onda joj priđi lagano, obuci odelo i stavi ruke u džepove. Zaveži kravatu CRVENU protiv uroka. I džentlmenski se nasmej podižući levu trepavicu i desni obraz.

Drugari ti zavide na uspesima u životu i ako si ti jedini u društvu koji nema devojku, ali potšo znaju da imaš simpatiju žele da te osakate kako ih ne bi prestigao po nivou imovine, i kako ne bi bio klasa više.

Nove godine dolaze i prolaze, daće Bog da oni dožive 71, a ti 72-u tu poslednju godinu te neće tući.

Uživaj u životu što ti ga je otac dao!

1. Шир Кане, кад ће престати расправа на теми: "Разноразно питање"?

2. Кажи ми који је најлакши начин да мазнем Свети Грал пошто не могу да се одлучим између неколико опција и колико ће ми после присвајања истог бити потребно времена да коначно направим Велику Србију како Бог и Војвода заповедају.

Fender Stratocaster
1. Шир Кане, кад ће престати расправа на теми: "Разноразно питање"?

2. Кажи ми који је најлакши начин да мазнем Свети Грал пошто не могу да се одлучим између неколико опција и колико ће ми после присвајања истог бити потребно времена да коначно направим Велику Србију како Бог и Војвода заповедају.

Prijatelju tvoja pitanja smo razmatrali 2 dana, čak smo dolazili do mišljenja da nas podjebavaš, ali smo na kraju ustanovili da pokušavaš da ispadneš duhovit kao naša redakcija. Ali zbog toga što smo profesionalci odgovorićemo na tvoja pitanja.

mmmmm....

Ko pita taj ne skita,a ko skita taj je Marinko Rokvić. Pošto ovde svi slušaju Jašara pitanja će biti dok se okreće točkić na mišovima.

Da bi maznuo sveti gral potrebno je da sedneš 2 sata i odgledaš PUT OKO SVETA ZA 80 DANA sa Foleaso Fogom i Džeki Čenom belog luka u glavnoj ulozi. I sve će ti se samo kazati.

Хвала, Шир Кане!

Ko pita taj ne skita,a ko skita taj je Marinko Rokvić. Pošto ovde svi slušaju Jašara pitanja će biti dok se okreće točkić na mišovima

СКИТНИЦЕ, ЧЕКАЈТЕ МЕЕЕЕ,
ЈА НЕМАМ ГДЕЕЕЕ!

Širkane kazuj ako boga znaš, da l će fuge da potamne ako stavim boju kajsije.
P.s. klozat je u pitanju

deky_aod
Širkane kazuj ako boga znaš, da l će fuge da potamne ako stavim boju kajsije.
P.s. klozat je u pitanju

mmmmm...

Iz ličnog primera ti mogu reći da fuge boje kajsije neće potamniti,osim ako ne suneš malo bibera u smesu.
I sam imam roze pločice sa fugama te boje i mogu ti reći da će ti pritisak biti dobar, grejalica će da greje, a bojler će da topli vodu.

Stavi te fuge i kenjaj kao čovek.

Zapamti sledeće!

Koliko god se nekome žurilo da ti prekine merak na šolji, nikad, ali nikad ne postupaj po njihovom naređenju, makar ti lupali na vrata.

Zapali mirisnu sveću sa mirisom kajsije, da ti se slaže uz fuge, ako tvoji ukućani pomisle da ti je eksplodirao bojler pozvaće vatrogasce, koji će da ti operu pločice nakon nanošenja fuge.

Turci su uživali u kaldrmama bez fuga, ti uživaj u kenjanju ZINAT turcima!

Šta me čeka u budućnosti?

Džonimir
Šta me čeka u budućnosti?

Život i ovo što ti je u pvt.

Da li ću ga fijuknuti novoj komšinici i zašto samo dvaput? Prijeti li mi opasnost od gušenja njenom enormnom sisom?

P.S. Do jaja tema.

Žena hoće da mijenja auto. Ima Opel Corsu, 2000. godište, ja vozim Renault Clio 1.5 dizel i hoću taki da uzmem i njoj, a ona bi nekog Švabu (auto, ne ljubavnika). Ćerkice su na mojoj strani, ali želim da čujem i tvoj stav.

Zhajk ume - Zhajk zna

nista mi ne ide od ruke, mislim da mi je ucinjeno.sumljam na jednu prijateljicu koja je ljubomorna mnogo sto sam kupio televizor sa ravnim ekranom..3 puta sam konkurisao za fizickog radnika na gradilistu i uvek su me odbili.ja mislim da je to zbog toga sto sam pod crnom magijom i ne moze da me krene.imali resanje?

Da li je veća šansa da budem profesor na fakultetu(pravni) gde ću biti omiljen ili da postanem slavan muzičar ko Kit Ričards gde će se svi svetski tabloidi zabavljati mojim skandalima?

Kad će da mi spadne kožica sa piše?

highlander007
Da li ću ga fijuknuti novoj komšinici i zašto samo dvaput? Prijeti li mi opasnost od gušenja njenom enormnom sisom?

P.S. Do jaja tema.

mmmm....

Lepo je što imaš komšinicu sa velikim dojkama. Zaoljevaj je svaki dan da ti izmuze po litar mleka, i neka dobro jede da mleko bude što masnije.
To će joj biti kao deta(dijeta) samo za sise. Neće da se ljuti kad je nazoveš kravo, a sise će joj biti umanjene za veličinu silikona Dare Bubamare.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

celtic
Žena hoće da mijenja auto. Ima Opel Corsu, 2000. godište, ja vozim Renault Clio 1.5 dizel i hoću taki da uzmem i njoj, a ona bi nekog Švabu (auto, ne ljubavnika). Ćerkice su na mojoj strani, ali želim da čujem i tvoj stav.

Sad vidiš da biti glavni na vukajliji i u kući nije isto, i ako si u kući kada si na vukajliji.
Priznaj ženi da si je varao sa komšinicom ljubicom, otićiće taksijem, a tebi će ostati oba auta. Ćerkice nakon razvoda možeš da potkupiš i razvedriš tim drugim Renovom.

A i spasićeš joj život jer će se propiti nakon razvoda.

Ako hoćeš mirnim putem da rešiš stvar, prodaj kuću, oba auta i sve što imaš i kupi joj švabu.

ZAPAMTI! Ljudi su živeli u WARBURGU možeš i ti u MERCEDESU!

labokv
nista mi ne ide od ruke, mislim da mi je ucinjeno.sumljam na jednu prijateljicu koja je ljubomorna mnogo sto sam kupio televizor sa ravnim ekranom..3 puta sam konkurisao za fizickog radnika na gradilistu i uvek su me odbili.ja mislim da je to zbog toga sto sam pod crnom magijom i ne moze da me krene.imali resanje?

Veži zlatan lančić sa svojim inicijalima, i nabavi zlatan rolex, kupi BMW-a m6, otvori firmu koja se bavi prodajom diploma i uspeh je zagarantovan!

Da skineš crnu magiju, jedi belog luka mesto crvenog, nosi bele čarape mesto belih, nosi belo odelo mesto crnog.

Verujem u tvoj uspeh! Aura ti je pročišćena.
////////////////////////////////////////////////////////////////////

Da li je veća šansa da budem profesor na fakultetu(pravni) gde ću biti omiljen ili da postanem slavan muzičar ko Kit Ričards gde će se svi svetski tabloidi zabavljati mojim skandalima?

Posluži se primerom sadašnjeg precednika, većeg uzora ne možeš da imaš. Ako je on bacio lopatu za lakirane cipele i ti možeš da baciš svedočanstvo iz srednje škole za diplomu svetski priznatog fakulteta MEGATREND!

Ne govori nikome o ovome!
///////////////////////////////////////////////////////////////////

Rasni
Kad će da mi spadne kožica sa piše?

Kad ti ugase stranicu na fejzbuku. Tada ćeš odrastim nećeš biti tastatura huligan, krenućeš sa provodima, počećeš da piješ, a ko pije taj i jebe. Drugari će ti uvaliti debelu ciganku zvanu Rafija koja ima sidu,sifilis i još nekoliko latinskih izraza u svojoj sakupljačici belog soka. Uvaliće ti triper, pa ti neće otpasti samo kožica, nego sve u paketu!

Prati uputstvo.

Шта ће бити с мојим школовањем?

Oni 200€ sto sam ti dao kao sponzor su lazni, kote jebe kase kad lazes das vidovit.

RockyPadre
Шта ће бити с мојим школовањем?

Završiće se, osim ako ne prekineš.

Рус
Oni 200€ sto sam ti dao kao sponzor su lazni, kote jebe kase kad lazes das vidovit.

Kojih 200 evra. Uopšte ne znam šta Pričaš. Ustvari samo želim da ti poželim Sreću u sviranju gitare.

-ČITAJ SAMO VELIKA SLOVA!