Prijava

Ок, можете да баталите са смарањем за одабирање.

Pitanje jedno: Koliki ban bih dobio kada bih vam rekao da mi se napusite kurca, samo pitam

Зависи како од кога.

A sad ozbiljno.
Ko je novi mod nakon Celta. I da li ce uopste biti.

Pa daj neku skalu, sta da ocekujem ako se odlucim na taj potez?

смарко на коју фору су црногорци са сајта углавном дауновци, чак и статистички гледано то доста чуди...? и јел можеш да утичеш да више не буду?

Одувек сам желео ово да питам. Имате ли ви на челу са Кајзеном неки план да сајт мало живне? Треба нам нових чланова, јебено више немаш с ким курцем да се напушиш као човек и да ти не буде жао. Да попијеш бан као човек, а не из неких педерских прича као што сад људи добијају, личне сујете модератора итд...Недостаје ми Мали Прст, недостаје ми Талентовано глупи, недостају ми сви моји архинепријатељи са сајта ако ме разумете. Имам оног дауновца Панинара, али оно... Није занимљиво дркати човека који не може да ти парира... И недостају ми нове жене. Дајте ОДГОВОРИТЕ има ли каквог реалног плана везаног за то, нисмо јебали годинама,а ове старе нису занимљиве. Што каже један комшија, то ко да јебеш рођену сестру :(

Ko je novi mod nakon Celta. I da li ce uopste biti.

Не знамо ни ми.

Pa daj neku skalu, sta da ocekujem ako se odlucim na taj potez?

Од мене 3 дана, може?

смарко на коју фору су црногорци са сајта углавном дауновци, чак и статистички гледано то доста чуди...? и јел можеш да утичеш да више не буду?

Не знам, знам само да један црногорац помамљује пола вукајлије и то јако успјешно

Одувек сам желео ово да питам. Имате ли ви на челу са Кајзеном неки план да сајт мало живне? Треба нам нових чланова, јебено више немаш с ким курцем да се напушиш као човек и да ти не буде жао. Да попијеш бан као човек, а не из неких педерских прича као што сад људи добијају, личне сујете модератора итд...Недостаје ми Мали Прст, недостаје ми Талентовано глупи, недостају ми сви моји архинепријатељи са сајта ако ме разумете. Имам оног дауновца Панинара, али оно... Није занимљиво дркати човека који не може да ти парира... И недостају ми нове жене. Дајте ОДГОВОРИТЕ има ли каквог реалног плана везаног за то, нисмо јебали годинама,а ове старе нису занимљиве. Што каже један комшија, то ко да јебеш рођену сестру :(

Ми смо имали и имамо, кад кажем ми, мислим на колеге, каизен мало штека, тј мало више.... Нема кад каже, али ево активираће се.
БИЋЕ

Хвала, прељепи :*

Хеххее олвејз ултра :*

E pošto ću NG dočekati na sajtu jel mogu da otvorim temu u ponoć i da ne popijem ban???

Banovaće te Džoni, čisto da izađeš iz kuće.

смарко ако мислиш на панинара, обојица знамо да се то не зове помамљивање, мислим ако га цео сајт доживљава као дауновца а он се труди по цео дан да сваком одговори и као нешто шукне или објасни да то није и који је апсолутно небитан и има ауторитет над пар људи из чекаонице и типа даун коњем пицом, онда јбг

расни који ти је курац, извуци се још имаш времена. макар на силу
једног дана ћеш ми бити захвалан, нема на чему

Ако ти тако мислиш :)

e, šomi, samo da primijetim da ne pamtim kada si napisao ovoliko postova za jedan dan :)

Evo jednog krajnje ozbiljnog pitanja, mada ne i životno važnog:
Zašto, kada autor sam obriše svoju reakciju, umesto nje stoji onaj famozni tekst "Reakcija je obrisana u međuvremenu zbog kršenja pravila, ova ispod je mnogo bolja"
Mislim, koja pravila je kršila reakcija koju je sam autor obrisao?

Ovo pitam samo načelno, zanima me.
Primetio sam ovo kada sam obrisao sopstvenu reakciju koja je bila nenamerni plagijat, što će reći da je zaista kršila pravila, a što će još dalje reći da njoj potpuno odgovara citirani tekst. Dakle, ne bunim se zbog toga što to piše na mestu moje pokojne reakcije, već sam zamislio situaciju u kojoj autor perfekcionista obriše reakciju zato što nije zadovoljan kako je ispala kao konačan proizvod, a onda mu piše da je njegova reakcija kršila pravila, pa on ispada neki manijakalni kršitelj vukajlijaških pravila a ne samo manijakalni perfekcionista reakcionar (ili reakcioni perfekcionista).
Inače, verujem da je i moguće i da uopšte nije teško napraviti tu malu razliku između reakcija koje je obrisao mod i onih koje je obrisao autor (kao što na definicijama piše ko ih je obrisao, tako i ovde može da piše drugačija poruka).

Sve što objaviš postane vlasništvo sajta, pa kada to obrišeš, kršiš pravila.

Koji kurac ovo baguje, kao da su stali glasovi.

Nece da glasa. Pojasnite, vidim akivan je kaizen.