Prijava

Aha. Ja sve to povezivao sa TLZP.

Natnat me zamolila da prekopiram ovde obrazloženje mog glasanja u grupi 10 (<3)

grupa 10 (svi ste me oduševili, zaista odlične defke, svima bih najradije dao po četvorku, al' ne smem, jbg. Dole navedene ocene sam obrazložio najbolje što sam mogao, zaista su nijanse bile u pitanju...)

Kosmopolita - 4 ("skinula" minijaturnog profa (lololo), kratke primere i motiv "žene zmije" (lololo2), izbegla LSO, odlična defka)
cegrtaljka123 - 2 (sve odlično, kako sam od tebe i očekivao, odličan naslov i podnaslov, detalji, primeri, jedina primedba ide na definisanje već postojane i definisane pojave, nijanse su odlučivale između tebe, rasnog i partizanke)
Rasni - 3 (prijatno iznenađenje možda celog takmičenja, odlično definisana uberiritantna pojava, skinuta fora sa duplim naslovom, fale neki detalji, al sve u svemu - mlad je dečko, pružimo mu šansu, hehe)
Mlada Partizanka - 1 (to što si dobila najmanje poena međ ova 4 autora, znači samo da su odlučivale nijanse, ništa više. Od naslova, preko tela i primera, sve je bilo tip-top, čak i to zažućivanje teksta (stvarno i ja ponekad preterujem), nemam ništa posebno da ti zamerim, izvini na oceni...ispraviću to kad-tad)

I da, da prestignem nekog pametnjakovića sa komentarom tipa "kako ližete jedni drugima buljeeee, pa to je bolesno!!" - da, ja ližem bulje drugim ljudima, ja radim to. Srdačan.

@Natnat
Ispravljeni glasovi. ;)

Profe polizi mi bulju. pozz

Brate meni i danas krivo što kajtez nije pobednik takmičenja sportski gest.

Rasni pojede kurac krasni

Do kad se glasa?

Sabraćete negde do 2h?

Ovo glasanje možete zatvoriti, neće ljudi da glasaju pa to ti je. Ili sad idu dogovori - brt, imaš pvt.
Glasaj za mene i za dve godine će ti biti bolje.
lolololol

De neće, vidiš koliko je ljudi glasalo! Više nego na poslednjim parlamentarnim izborima.

Ako hoćete ja ću sabrati svoju grupu.

Uživaj, sve radi skripta.

A kako će ona prepoznati ako nije napisano puno ime nego recimo skraćenica?

Ti si uvek Rasni, ne brini :)