Prijava

Нису у питању само оне ствари које би се сад брисале јер су бајат сленг већ дефиниције које нису сленг него описују ствари из живота.

pseto88
Aj da kolektivno seremo po stripovima onomad je sajt bio ziv

Псето, велкам бек!

Da sam pisao u to davno vreme ne bi ovaj dog bio prvi sad ovako ko da pise kad defku procita dvanaestoro poslednjih mohikanaca koji citaju a i oni su mi fazon u pratnji. Za toliku publiku defku cu izdeklamovati ukucanima kosovar sam ima nas i vise od 12

Desi dio kakosi brate

Hvala fendere u zdravlju vas i sreci nasao

Свети Серафиме Саровски моли Бога за све нас.

У СОРЗИ СОРЗАЈТЕ И СОРЗАВАЈТЕ!
http://www.sorza.fr/

pseto88

Da sam pisao u to davno vreme ne bi ovaj dog bio prvi sad ovako ko da pise kad defku procita dvanaestoro poslednjih mohikanaca koji citaju a i oni su mi fazon u pratnji. Za toliku publiku defku cu izdeklamovati ukucanima kosovar sam ima nas i vise od 12

U pravu si Pseto.
Prošli smo mi i fazu kada su postojale samo definicije...čak i na Forum, nisam siguran, ali misli da sam prvi put "kročio" bar 2 godine posle registracije, kapiram da neko može i da proveri tu tvrdnju...evo vidim da je možda u pitanju godinu, godinu i po. Hoću da kažem, tada smo samo definisali, čitali i ocenjivali. Ne sećam se kada su uvedeni komentari, ali ni toga nije bilo na početku.

Fendere, minus, reklama.

Za mene i sada postoje samo definicije, forum i cet

Hoću da kažem, tada smo samo definisali, čitali i ocenjivali. Ne sećam se kada su uvedeni komentari, ali ni toga nije bilo na početku.

Kad sam ja došao bile su samo definicije i komentari, uz forum naravno, koji ja nisam ni primećivao jer sam mislio da nubovi nema šta da traže na forumu. Posle su došle ilustracije uz defku, pa je to preraslo u postere, a na kraju su stigle i reakcije. Jebote, ja sam ovde starosedeoc i matoro gunđalo, generacijo - n'umem da ti kažem koliko si legenda u tom konceptu :)

starosedeoc i matoro gunđalo, generacijo - n'umem da ti kažem koliko si legenda u tom konceptu :)

Hahahaha

Alo matorci vi ste svoje odmrmorili

I onaj dzoni kurajber sto se kurci ima jos koju godinu i cao vec mu brada posedela malo

ovaj sajt je propo što se tiče definicija
ne daj bože da od njih zavisi

svako ko ovo osporava je lord bajron

I onaj dzoni kurajber sto se kurci ima jos koju godinu i cao vec mu brada posedela malo

Isto mrče i bijeli i vrani

Alo matorci vi ste svoje odmrmorili

Alo pseto, mrš u kućicu !!!

Ne vredi bruse na sajtu je sve vise mladih narastaja a mladi su po difoltu debili

Ujko jednom danas sam ti oprostio vec ne iskusavaj mi strpljenje ne volim bas toliko ujku novicu

ne volim bas toliko ujku novicu

I tvoj ujo se zove Novica ? I moj se zvao pokoj mu duši ...