Prijava

Pisi sa originala picko, ko si?

STO JE NAJGORE, lik mi sve vice, ti ces meni da bezis i pegla me cipelom u glavu

Sačekaj ga u ulazu i polomi mu koljeno šipkom.

tukli su te zato što si izbeglica

aaaahahha jeaaaaaaaaaaaaaaaaaah

Kod nas su klinca od 15 godina poslali u bolnicu. Bio sa ortacima u parku i naiđe interventna i krene da ih ganja i njega uhvate i njih šestorica ubiju boga u njemu. Razvale ga kao da je nekog ubio pa silovao. I ostave ga u nesvesti, upišanog tamo gde su ga gazili. Dečko nikad nije bio problematičan, mučenik ima 30 kila sa krevetom.

Našli su kao 6 svedoka, klinaca. Jednog su terali da kaže da ga je on isprebijao i da mu napišu prijavu al da neće krivično da ga gone, a njegov ćale pocepao izjabu i oterao ih u kurac.

Hajlajt priče : Šutiraju ga lik urla i vikne : Pa zašto me tučete, ja sam dete. A jedan od ovih majmunčina mamu im jebem da im jebem kaže : Pa šta, i ja sam dete. I zakuca ga u glavu i slomi mu 2 zuba.

i treba da vas biju kad ste drogoši.

Ако је прича истинита, одмах иди код лекара да ти констатује повреде. У понедељак иди до тужиоца да поднесеш кривичну пријаву, или је можеш саставити и писмено па послати на адресу тужилаштва које је надлежно, са навођењем имена сведока, као и навођењем да сте били приморани да дате такав и такав исказ у полицији. Ако сте исказ дали без адвоката, а јесте јер штрајк технички и даље траје, те изјаве у полицији нико не узима здраво за готово јер се зна како полиција ради. Ако си запамтио неке појединости у вези тог полицајца, типа број значке, име, опис или нешто слично, такође то наведи у пријави. Исту пријаву пошаљи и унутрашњој контроли полиције, они би требало да раде независно од остатка полиције.

Не може више тако лако да се извуче са таквим понашањем, чак може много лако и да изгуби посао и слично, али је много битно да одеш до лекара и да имаш тврде сведоке који неће да мењају исказ.

Najveci bedak je sto sam ja jedini svedok da me je tukao, a i moje povrede. Dobice otkaz i na njegovo mesto dolazi drugi, isti takav, sve je u kurcu. Njima su takvi potrebni, koji misle da ce batinama dobiti ''plus''. Jebiga to je ono kadija te tuzi kadija ti sudi. Sve je sranje.

Gubi posao glat samo ako makar masnicu imas i ako imas volje da se zajebavas