Prijava

Eto. Čovek sa vama ne može ozbiljno da razgovara

Али имаш члана обитељи који ти је близак рођак по мајци и оцу који личи на пеглицу па могуће да сам због тога помешао.

Brate izdržaću kad sam kriv da me jebu crnci u dupe. Kad nisam nisam jbg.

Срање вам је тема...

Али је најзанимљивије што сам ишчита' у последње вријеме на форум.

поз

Analni penetrator

Stevane kako ne shvataš? Banovan Rixa je došao da nas provocira sa duplog? Kako je moguće da je duplom dozvoljeno da cima ljude. Ja kad sam banovan bio ranije dodjem zduglog na čet i to je. Ne moš provocirati tada. Da je on sankcionisan na vreme 5 banova bi bilo sprečeno

И није нико могао нпр. да пошаље певете неком модератору, кад вам је већ толико засметало? То није кул, назваће те Главни плачипичком, боље да ударимо по ћаћи, матери, клању муслимана и осталом.

Što bi ja slao pvt? Prestao sam u pvt da tražim odabranu a ban za nekog ne znam dal sam ikad tražio. Kapiraš me?

otvorite tabove sa mod foruma da imate posle odbmoda hahahah

Мошти ће ти остати у Моштаници ако не престанеш да ми псујеш мајку по пвт-у јер је моја мајка принцеза за тебе свињче.

Слободно ми пиши на пвт ако имаш проблема немој мешати друге у ово.
ОВО ЈЕ ОДАВНО ПОСТАЛО ЛИЧНО
ја морам да радим рано јер за разлику од тебе ја леб у кућу зарађујем крвавим радом и поштењем и не морам да се цимам дал ћу отровати мајку печурком за вечеру ако сам се зајебо а неки од вас и то раде префригани гаде.

ХАХАХА МАЏГАЉ!!!

E, aj kad ste napravili duplo sranje, pa mi prvo obrisali pa vratili ovu defku: http://vukajlija.com/osujecen/712689 sad mi je odaberite da mi ne kvari prosek. Ovako se osećam osujećeno.

POSTOE TVDNJE DA JE KELT KAO STRANI ELEMEN NAHUSKAO NAROD, KORISTECI DOMACE NVO OGRANIZACIJE, NE BIL NAPRAVIO POBUNU I SJEBO SAJT TE GA POSLIJE KUPIO ZA 70 DIN!!!

Jede mi postove LOOOL

Pakle ne jede postove nego je to autocenzura ima kljucne reci koje nadje i samo op nema posta. Cuvaj se ti bana, ja kad ti kazem.

Ajakse, ne mogu prestati da ti psujem majku, jer nisam ni počeo. Što si ti haluciniraš nešto što ne postoji, ili kenjaš ovde jer nemaš pametnija posla, to nije moj problem. Ne vređam se više, pošto vidim s kakvim imam posla. Dakle, odjebi, uživaj u svojoj šizofreniji ili već od čega boluješ, toliko od mene, pozdrav, laku noć.

Музички предах.

Откад сам видео наслов теме, не излази ми песма из главе.

https://www.youtube.com/watch?v=ymZBheABufs
То је село догорело, спалиле га у-ста-шеееее ♪♫

Rasni

Al ste organizovani kad vam nekoliko pitanja, 5 slika i 2 strica razbiju pobunu.

samo ban je mogao prekinuti dominaciju rasnog na temi