Prijava

To hocu da kazem. Rajdera smo popisavali i pretili mu batinama(i ja) i bol u kurcu a cavez(kojeg nisam prozivao) zasticen ko beli medved.
Tilmo ili neko sa trajnim dobije odban posle mesec dana a neko ko dobije dva meseca odlezi sve. I jos hiljadu je primera mrzi me sad sa fona da se patim

Baš je čavez-rajder paralela dokaz subjektivizma na sajtu.

Без увреде, Бушидо, али сајт је почео да иде у курац, кад сте ти и слични почели да реагујете сваки пост Расног, а онда и на постове оних који се не каче с њим већ настављају понекад тотално бесмислену и инфантилну зајебанцију.

Почели су многи да јуре свако место где се Расни (наводно) посере да би могли гласно да негодују да (му) говно смрди. Зато су не само сва шизења, него и озбиљне теме, прерасла у стрицовања. Само сте му дали на значају и онда су се многи солидарисали с њим само да би терали контру. Многи мисле да је Расни добар трол, а они који мисле да је дебил понашају се тако да уствари својом буком само хране трола.

И ова тема се свела на: "Ја - бог хумора! Други смарају, банујте их!". Ово се односи на све који позивају на бановање неког другог члана због личног анимозитета.

Mislite na ovu temu ti i džoni?

Да, та тема.

Pa ne postoji nesto univerzalno "2 dana za pusi kurac", "tri dana za jedi govna" i "4 dana za jebem ti mamu". Moderator odredjuje ban sam. Mozes kod nekoga da prodjes sa tri dana, a kod mene sa 5 dana. Ima jos faktora. Neko cesto pravi sranja pa dobije veci ban. I treba da dobije veci ban od recimo Truca, koji skoro nikada nije banovan.

Хах овакве теме се отварају на сваких годину-две. Револуције на сајту и то.

Ja bih da predložim samha za moda kad je već tu lolo

Ne Pazle. Ne pricam o tebi uopste niti o toi temi.

Džone, ali postoji univerzalno - ovaj je bolesnik i psihopata, ne treba da bude na sajtu, jer ako siluje nekoga možda bude neka klinka koja mu je slala sise preko pvt. Ili bi bar trebalo da bude.
A pritom znaš da ja nisam puritanac. Upravo gledam patuljka kako jebe riibu na kasting kauču. Volšebno. Ali opet divno.

Pa ne postoji nesto univerzalno "2 dana za pusi kurac", "tri dana za jedi govna" i "4 dana za jebem ti mamu". Moderator odredjuje ban sam. Mozes kod nekoga da prodjes sa tri dana, a kod mene sa 5 dana. Ima jos faktora. Neko cesto pravi sranja pa dobije veci ban. I treba da dobije veci ban od recimo Truca, koji skoro nikada nije banovan.

За "пуши курац", "сисај сису" и не треба да се дели бан ако не угрожава дискусију која је у току.
Ако се види да је ненамерни спам, банујеш, па одбанујеш за два сата. Као да га шаљеш на умивање. Затим, треба избегавати да банујеш нешто где ниси сигуран да можеш тотално објективан да будеш. Препусти неком другом тако нешто.
Ригорозна правила ће убити зајебанцију, али недостатак критеријума ће убити сваку смислену зајебанцију/конверзацију или било шта што је интересантно. Јер ће се накотити микроорганизми.

Хаха Душане, слажем се. А не, модови би у принципу требали да буду људи који су активни и желе да допринесу сајту. У смислу да одржавају форум и поставе неке границе. Не сад да се издркавају и глуме лудило али чисто да 'ладе масу по потреби... нема ту неке мозгарије.

U suštini, mislim da bi čak pravljenje lične kodifikacije pravila svakog moderatora ponaosob rešilo poprilično stvari.
Dakle ako je nemoguće napraviti zajednički pravilnik za sve (ovaj jebe nekome majku/sestru - 5 dana, ovaj već treći put ponavlja prekršaj - dva meseca itd.), onda možete da se pridržavate dosledno svojih pravila.

I zašto ti je, džoni, toliko teško da priznaš grešku brate? Upravo zato sam rekao da mi je žao što si postao mod, bio si opušteniji ranije.

P. S. I dalje stojim pri onim mojim predlozima sa 26-27 strane.

Inače čitajući ovo što sam propustio u ovoj temi od sinoć, imam osjećaj da se pojedini osjećaju kao da smo se ogriješili o njih pokretanjem ove inicijative.
Pa jebem mu majku od države se očekuje da bude vječna pa su izbori svake četiri godine a na sajtu koji je vjerovatno već zagazio sasvim fino u drugu polovinu svog životnog vijeka pojedini misle da im mandat traje koliko i ostatak njihovog života.

Demokratski da se sve to odradi, raspustiš vladu i ako neko valja biće vraćen a ako ne valja ko ga jebe. Ionako ođe može da se nađe nekoliko postova u kojima ljudi fino govore (uključujući i mene) da neki svoj posao obavljaju sasvim pristojno ili da bi ga bar u nekom drugom timu tako obavljali.

Još jednom ponavljam (i opet nagalašavam da to kažem u svoje ime) nije potrebno izmijeniti u potpunosti mod garnituru ali je potrebno uvesti neke zamjene sa kojima moraju doći i reforme jer bez njih bi sve ovo bilo beskorisno (a ova trenutna garnitura očito nije u stanju da ih sprovede; barem ne u pravom smjeru).

Ne Pazle. Ne pricam o tebi uopste niti o toi temi.

E nznm, fender je na to mislio a vidim da se svako malo neko očeše o mene kao popaljivača masa što zasigurno nijesam... mada popaljivač masa zvuči stvarno moćno. Kad bih bio DJ zvao bih se DJ PopMass u čast tog vrhunskog izraza.

Moglo bi se uvede da pored bana pise i ko je banovao, jer cesto se desava da ljudi napuse nekog za banovanje (npr celta onomad, ciklona isto jednom sto se secam itd) a u stvari ih je neko drugi banovao.

Pa ne postoji nesto univerzalno "2 dana za pusi kurac", "tri dana za jedi govna" i "4 dana za jebem ti mamu". Moderator odredjuje ban sam. Mozes kod nekoga da prodjes sa tri dana, a kod mene sa 5 dana. Ima jos faktora. Neko cesto pravi sranja pa dobije veci ban. I treba da dobije veci ban od recimo Truca, koji skoro nikada nije banovan.

Lepo si rekao. Samo dodaj da mozes i da ne dobijes ban u zavisnosti od toga ko si.

Ne, ne Pazle. Fender je to nakon mog posta napisao, ali stvarno nisam na tebe mislio uopste.

Ja bih samo zamolio Kaizena ako nije problem da mi kaže koliko jedna prosječna tema od 2-3 stranice zauzima memorije na serveru ukoliko ima taj podatak ili može ovako da napravi neku procjenu. Ja bih samo htio da imam u vidu koliko sam mu materijalne štete nanio otvaranjem "nepotrebnih tema".

Inače čitajući ovo što sam propustio u ovoj temi od sinoć, imam osjećaj da se pojedini osjećaju kao da smo se ogriješili o njih pokretanjem ove inicijative.

Тачно. Да не офтопикујем у другој теми, ево га Брусов пост одатле који потврђује то што кажеш. Не знам што се он нашао увређен кад нико нема замерки на његов рад.

I jeste problem neujednaceni kriterijum, koji je posledica licnih poznanstava i druzenja na sajtu. Jbt sta su radili vejvu i niko banovan a nekom kazes nedto bzv i bap 15 dana. I ok je da se odredjeni spem donekle tolerise al da se proceni gde je ok a gde da se banuje al da se ne dozvoli da se svaka tema sjebe. Npr ovde je bila prava stvar sto je rasni banovan zbog spema, takodje je mogao da se sibne ban i paklu juga a mozda i jos dvojici trojici a da su to radili na nekoj temi kao sto je neka navijacka pa i da se istolerise ali ne totalno nego do odredjene granice. Npr kad je kostic banovao kiza za spem je debilizam jer svaki kizov spem je ineligentniji od vecine ozbilnjih postova nekih autora, ili ajaxov spem i ako je besmislen ima dosta duhovitosti i nekog sarma (cudno mi da valdemar koji je smiren i kul se nervira oko ajaxove ocigledne zajebancije i trolovanja).

Jesi li probao da pročitaš taj post koji si linkovao ili si ga preskočio kao i ostale?

Daleko bilo da mislim da ste se ogresili o mene. Prvi post na ovoj temi mi je bio u fazonu da svakako nije losa stvar da se izrazi misljenje, a onda sam dao svoje misljenje. Ovo je sasvim dobra tema, sto se mene tice.