Prijava

Tu se i ja slažem, tako sam i rekao - tema je odlična, sad znam šta mislite o meni i to je super. Pravi trenutak da otvorite takvu temu.

Kod mene je malo drugacije, jer nije mi trip sta misle o meni, to mi je manje vise poznato kod skoro svakog ponaosob, nego bilo je korisnih stvari vezanih za neki korigovani pristup sajtu i moderisanju koji svakako planiram kod sebe samog da uvedem.

Ja sam svoj pristup već korigovao, više se ne zameram nikom.

Ako se na ovome završi tj da su Agilni i Nata razmodovani a Remac ili svako ko se krije iza kolegijalnosti kad pogreši nije ja pravim fotošop sa njegovov slikom do trajnog bana. Kapiram da je to jedini način. Mada sam ja nebitan ali ovako smo daleko od poente jako

e da...ako izuzmemo celta koji podrzava citav ovaj predlog iz eto jos uvek nekog cistog besa i par ljudi koji su podrzali zbog "eto ko ga jebe", svi zajedno niste doprineli ni priblizno oplemenili ovaj sajt koliko oni protiv kojih ste ovde. Cak sta vise, daleko ste mu vise stete nanosili ponasanjem
i da.. to sto dolepotpisani autori imaju prepoznatljiv nik, ne daje im nikakav kredibilitet..

Sa Remčevom slikom da se razumemo.

Pa uvedi jebote. Evo ti prilika da rešiš Tilma. Misliš da ćeš pljunuti sebi u usta?
Velika je razlika između doslednosti i tvrdoglavosti.
Vidi recimo Bajaga je nedosledan bio u sliučaju traženja odbana. Tako da ti je razlika jasna

Jesi li probao da pročitaš taj post koji si linkovao ili si ga preskočio kao i ostale?

У овој теми нисам читао све, у оној одакле сам копирао пост, јесам. Па сам зато претражио целу тему и нашао сам твој пост.
Ево ти и одговора.

Analni penetrator
Brus, tebe niko pomenuo nije, dobro znaš da te svi gotive. Ne važi se tvoje postovanje ovdee!

Не мислим ни да је Бач мислио апсолутно све модераторе, већ је највише било упућено Агилном, Нати, Џонију и колико видим и Ремцу. Можда једино није било добро што си себе превише стављао у страну и представљао се као најнебитнији од свих модератора.

Bruce
Ja sam svoj pristup već korigovao, više se ne zameram nikom.

Ja nesto i ne znam da si se bilo kome zamerao ili da je neko ima neke zamerke prema tebi.
Edit: Osim zbog tvog politickog opredeljenja :)

A i musasi sto je reko uglavnom je covek sve u pravu. Ne mislim samo na poslednji post nego na celoj temi.

e da...ako izuzmemo celta koji podrzava citav ovaj predlog iz eto jos uvek nekog cistog besa i par ljudi koji su podrzali zbog "eto ko ga jebe", svi zajedno niste doprineli ni priblizno oplemenili ovaj sajt koliko oni protiv kojih ste ovde. Cak sta vise, daleko ste mu vise stete nanosili ponasanjem

Jel svoj doprinos gledaš kroz lizanje i njušenje za pluseve i odabrane? E moj Mus, da sam hteo da tako doprinosim kroz kompromise sa raznima, sumnjam da bi se rangirao iznad mene. Zato batali tu vrstu gledanja sa visine i tu spiku "svi zajedno..."

Sad se vadite na šatro "nisam ja mislio" - tema jasno kaže SVI, postovi jasno kažu SVI, ja se povinujem demokratskom mišljenju većine i smatram i sebe delom SVIH.

Naročito me ne zanima ta opcija "tebe svi gotive", ne gotivi me Neš prvi i on je to iskreno i rekao (ne da nisam znao i ranije) ali on JEDINI od svih koji su ovde postovali ima moje apsolutno poštovanje jer nikad nije krio šta o meni misli i nikad nije odustao od toga.

Sad bih mu nešto odabrao, ali bi ga time uvredio, a ionako sam odustao od biranja.

Aj ne cepidlači Brus. Ako si čitao od početka, video si ko je bio da se razmoduju SVI, a ko se odmah ogradio od svih. Šta si se primio... Ne mogu SVI da imaju isto mišljenje, osim ako nisu gluperde koji slede jednu ideju.

Fendere ja se plašim da će vreme pokazati da su agilni i nata mnogo manje sjebali od npr remca koji zasere ovako i onda ode na glasanje. Ovo dvoje su po forumu pa njih hvatamo za gušu. U ovom slučaju i još 5 mogu da ti navedem da je tako. Pišam vam se na kolegijalnost, zbog nje i jeste ovde i generalizuju vas ljudi jer stajete jedni za druge i kad su u pravu i kad nisu. Kad neko zasere zasrao je da ti je brat rodjeni. Pomozi du da ispravi gresku nemoj tonuti u govna sa njim

Čitao sam od početka, ako pogledaš pažljivo videćeš da sam se prvi od moderatora i oglasio na temi. Meni je ovde sve jasno.

EDIT: To Reme, mrzelo me da kopam.

Ovi na forumu smaraju i guše zajebanciju. Mašiš poentu. Baš ti koje hvataš za gušu su i problem

Ja bih sve ove banovao oko kojih se bune prebacio bušidu i fenderu koji useru FK/KK CZV temu svojim vređanjima.
Ili ih preusmerio na FK/KK Partizan.

A za modove me boli jajo, ono zlatno što je Kostić sakrivao po forumu jedno vreme.
Teme što pratim mogu i iz off-a tako da mi se jebe za ban.
pOz

Pročitaj moj post gore Bruse. Zbog toga svi sami ste krivi

Bruce, ja se nisam slozio sa pocetnim postom u kome se trazi da se svi razrese ( meni licno niko ne smeta jer kao sto rekoh niti sam aktivan niti imam bilo kakvu dublju konverzaciju sa bilo kim ovde), ali to sto su trazili da idete svi (i ako im ne smetate svi) , oni su i objasnili u narednim postovima zasto traze razmod svih a ne pojedinaca.