Prijava

Nije me Kelt banovao, nelorede, već Džoni.

jel to bilo ono kad si me napljuvao posle jer si (sa razlogom) mislio da sam ja, ili tu bese agilni umesan?

Davno je bio moj neki ban na navijackoj temi Capoon, ne secam kad je bio poslednji, ne racunajuci sada ovo Tilma sto sam banovao na 5 dana, tako da ti je zelja tu ispunjena, mada stvarno smo i bili svi ok na tim temama vec duze vreme. Ne racunajuci sitnije carke.

JOS JEDNA STVAR. NIJE OVO MARKO PROTIV MODOVA-U SKLAPANJU PRVOG POSTA SU UCESTVOVALI SVI PRVOPOTPISANI I SVI DELE SLICNO MISLJENJE.

AKO VAM I DALJE NIJE JASNO ZASTO SVI MODERATORI ODGOVORENO JE BAR TRI PUTA ALI NE VIDITE OD JEBENOG SPEMA ZA KOJI SU MNOGI OD NAS BILI BANOVANI(JA NA 6 MESECI STO JE SKROZ DOBRA PROCENA BRAVO) A OVDE JE JEDINO RASNI POPUSIO JEDAN DAN.

NIJE SELEKTIVNO NEEEEEEEEEEEEE

jel to bilo ono kad si me napljuvao posle jer si (sa razlogom) mislio da sam ja, ili tu bese agilni umesan?

Ma da, tada sam istripovao da si ti. Ne sećam se da je Bajaga tada bio umešan.

Otkud ti pravo Fendere da smatraš da se nisam složio sa njima?

Отуд штп си се тако постављао и на форуму. Твој став је увек био: "Ја се не питам ништа, не одлучујем ништа, ја сам само део тима, други банују, не бих да се замерам..." Ако сте већ тим, морате да се договорите око трајања бана. Не можете неком да разрезујете беспотребно дуг бан или да један модератор банује неког, а други га самовољно одбанује пре времена.

И имам утисак (можда грешим) да је тебе више погодио Натин размод, него Бачев уводни пост, тј. отварање ове теме.

JOS JEDNA STVAR. NIJE OVO MARKO PROTIV MODOVA-U SKLAPANJU PRVOG POSTA SU UCESTVOVALI SVI PRVOPOTPISANI I SVI DELE SLICNO MISLJENJE.

O čemu ja ovde pričam? Lepo vam čovek kaže da sam u pravu, a ja se lepo slažem s njim.

Jes ja sam tada banovao Busida, mada Bus i ja smo to normalno raspravili, onako kako treba i sve je bilo normalno reseno. U principu uvek mozete od mene na PVT traziti obrazlozenje nekog mog posrupka i neki dogovor oko toga. Svako ko je ro uradio, nikada nije bio iskuliran.

Ma da, tada sam istripovao da si ti. Ne sećam se da je Bajaga tada bio umešan.

pa to je bio jedan od najboljih primera sto ne valja u tudje ime neko da procenjuje dal je ko uvredjen ili nije. samo se pravi bez razloga zla krv medju ljudima koji ovako i nisu uvredjeni nego se drdaju ovako samo.

BUSIDO NE BUDI DEBIL JEBOTE OSTAVITE TE RAZMIRICE ZA DRUGU TEMU JBT

Bruse pa ti i sad staješ za kolege koje su pravili sranja jbg

nego nema veze rascistili smo to, dok se lobanje ko fender ne dohvate.

Ništa mi nijesmo raščistili pederu! Izađe mod iz tebe ali kurac nikad!

svi zajedno niste doprineli ni priblizno oplemenili ovaj sajt koliko oni protiv kojih ste ovde. Cak sta vise, daleko ste mu vise stete nanosili ponasanjem

Objasni to malo bolje ako nije problem... Šta je za tebe doprinos? Stvaranje, čitanje i ocijenjivanje sadržaja van foruma i četa?
Da li je doprinos mjerilo nečije sposobnosti da bude dobar lider?
U 21. vijeku (osim možda u Sjevernoj Koreji) nije, tako da samo zato što dobro podmazuješ mašine u fabrici ne možeš postati ministar ili tako nešto.
Znači ako ti ocijeniš mnogo definicija ne znači da automatski možeš da stvaraš neke norme koje treba da se odnose i na ostatak sajta.

Eto opet pokazuješ koliko si neinteligentan. Prvo tražio si utovar i tovario sam te dok ti nisam obećao da više neću jer si priznao da si isfrustriran i napaćen. Osnovni razlog je tvoje patetično trolovanje i spemovanje neverovatnim

Ти показујеш да ниси интелигентнији од мене. Нека сам и погрешио око тога ко те је бановао, само указујем на то да би требало да се држе правила и да не скидају бан пре времена, а да истовремено друге терају да одраде казну максимално. И не знам откуд ти идеја да сад да тражим твој бан због ранијих препуцавања. Само наводим примере где није твоја него модераторска кривица и недоследност.

trazite od kajzena da stoji ime moderatora koji je banovao ili obrisao nesto, ne samo da pise moderator.
ovo bi resilo mnoge stvari, jer kad ne moze covek da se krije iza tima, manje se ponasa bahato.

mislim i ovako za vecinu kazete ko je, ali bi trebalo da se vidi.

Tu je problem celte jer su se pojedinci krili iza tima.

Onda poturiti Brusa, na njega neće niko da galami svi ga vole nek on objasni i to prodje.

pa da, a i onda cemo da izbegnemo ova sranja gde moras sve da prozoves da bi odvojio skart

EDIT:
da's razumemo, ne mislim na natnat, ona je ok, osim sto subjektivno a ne realno posmatra stvari.

I greška umesto da prestane dobija vetar u ledja.
Jebem ti tel

Fendere, rekao sam ti da ću te ostavviti na miru jer si priznao svoju učmalost. Ja sam dosledna osoba, samo nemoj da me vučeš za jezik i sve okej.

BUSIDO NE BUDI DEBIL JEBOTE OSTAVITE TE RAZMIRICE ZA DRUGU TEMU JBT

Opismeni se, pročitaj šta sam napisao i na šta sam odgovorio, pa seri.

Okej, jasno je da se ništa neće promeniti. To što su razmodovana dva nelorda ne znači ništa. Tema lagano može da se zaključa. Ništa ekstremno se neće desiti. Samo ekstremno može da donese zajebanciju. I samo debil to ne vidi. A debila je, jebiga, dosta.

Kad je konferencija?