Prijava

Ako si čitao od početka onda nemoj da stavljaš sve u isti koš. Jer u tome je problem u celoj priči. Stavljanje u isti koš, generalizacija i visok stepen smaranja sa pozorišnom atmosferom sa jedne strane, odnosno sa pičkaranjem i seljačenjem sa druge strane. Neverovatan spoj dve totalne krajnosti, kako to uvek biva sa šundom.

Što implicitno znači da sam jednak kao i svi ostali jer to upravo i radim, a uvek sam i radio na tome da stav moderatora bude usaglašen - dakle, kriv sam kao i svi i prozvan sam sa pravom.

Nemojte ovo da kapirate kao jadanje, nije to jadanje i skretanje pažnje, to je samo iznošenje stava na koje imam pravo kao autor. Ovde ne reagujem kao moderator ni jednim postom.

Брус, ја ти замерам што допушташ другим модераторима да сваку своју личну кривицу колективизује и онда ти испадаш крив без разлога. Не слажеш се са Агилним, Селтом, Натом, Циколоном... па кажи. Старији си од њих, од кога цвикаш? Што да неће Каизен да те размодује ако се два-три модератора побуне против тебе?

Кад је Бушидо мене гањао по форуму, ти си ме упућивао на Селта који се правио блесав. Е, кад је тај исти Бушидо без пардона кренуо на њега, онда га је овај бановао јер се, забога, дрзнуо као и Пазл на модератора. Био је банован на 45 дана, а неко га је одбановао. Што толики бан, ако га неко враћа после 3 дана?

Пази сад. Бушидов дупли (Крв) је био банован на 100000 дана, а онда је скинут бан. Рихин дупли (Страјизам) је и даље трајно банован из истог разлога као и Бушидов. Опет Рихин други дупли налог (Химлер) је банован на 10 дана као и оригинални, а Боксеров дупли (Зелена Коцкица) трајно. Боксер је добио већи бан него Рихин дупли. Ту дебело нешто није у реду.

Zato sto ne banuje jedan covek Fendere, niti masina to radi.

Bruse sam sebe stavljaš tu jer si greške kolega pojedinih prihvatao kao svoje? Je l sam ja kriv za to? Jel si imao usta da kažeš ej ljudi ban za toga i toga je predugačak za to? Ej ovo nije u redu, ne moze tako! Ti imaš bar mod staža. Da ste se tako postavljali ne bi sad pričali o tome.
Evo ja ću da kažem sad da Pseto što je radio sa slikama i jebačem za neke nije bilo umesno. Sad ti kaži da li je to za onoliki ban npr? Tu je problem

Reme ja se apsolutno slažem sa tobom. Čovek šta god je napisao bilo je na mestu, i za forum, i za Valdemara da se "umoderiše", koncizno. Po meni Zyc ni pod razno ne treba da se razmoduje, jer je bez dileme najbolji moderator kojeg je ovaj sajt imao, ali ako čovek sam hoće razmod, bože moj, mi tu ništa poduzeti ne možemo. Što se tiče sajta, da bi bilo neke šanse da imalo živne, možda bi se trebala ona "bela verzija" vratiti, šta znam, meni je bila kul, iako je većina tad bila protiv nje.

Otkud ti pravo Fendere da smatraš da se nisam složio sa njima?

musssashe
e da...ako izuzmemo celta koji podrzava citav ovaj predlog iz eto jos uvek nekog cistog besa

sti krsten covece, kakav bes?

moze da se zakljuca tema, ukapirao je onaj kome je namenjeno ovo da ne moze da se pisa uz vetar uz ceo sajt pa je uklonjeno sinoc ili jutros ono sto nije valjalo u timu, sto je po meni uspeh ove teme.

Pusti sad belu verziiu Loksi, treba Marko da bira nove moderatore prvo.

Е, кад је тај исти Бушидо без пардона кренуо на њега, онда га је овај бановао јер се дрзнуо као и Пазл на модератора.

za ovo sam pizdio zbog drugog jer je doso i u moje ime banovao, i ispalo je kao da sam ja banovao iz sujete. onda je doso bushido pa me napljuvao, jer realno izgledalo je ko da sam ja. nego nema veze rascistili smo to, dok se lobanje ko fender ne dohvate.

. Što se tiče sajta, da bi bilo neke šanse da imalo živne, možda bi se trebala ona "bela verzija" vratiti, šta znam, meni je bila kul, iako je većina tad bila protiv nje.

Nemojte ovo, izaziva mi migrenu.
Meni recimo smeta Džonijevo banovanje na navijačkim temama.
Neka se to njemu zabrani, osim toga mi kod njega ništa ne smeta.

e da...ako izuzmemo celta koji podrzava citav ovaj predlog iz eto jos uvek nekog cistog besa i par ljudi koji su podrzali zbog "eto ko ga jebe", svi zajedno niste doprineli ni priblizno oplemenili ovaj sajt koliko oni protiv kojih ste ovde. Cak sta vise, daleko ste mu vise stete nanosili ponasanjem
i da.. to sto dolepotpisani autori imaju prepoznatljiv nik, ne daje im nikakav kredibilitet..

Ajde ne seri. Niko ovde nije doveo u pitanje bilo ciji doprinos sajtu. Takodje kada su neki ljudi umodovani vecina je to docekala sa odobravanjem jer su imali sve prediapozicije za to. To sto se posle ispostavilo da neki nisu bili dobar izbor i to je druga stvar i o tome je ovde rec.

Najveći uspeh je bio kad si ti razmodovan Kelte.

I ODJEBITE SA SKRETANJA SA TEME A U KURAC SVI.

Кад је Бушидо мене гањао по форуму, ти си ме упућивао на Селта који се правио блесав. Е, кад је тај исти Бушиод без пардона кренуо на њега, онда га је овај бановао јер се дрзнуо као и Пазл на модератора. Био је банован на 45 дана, а неко га је одбановао. Што толики бан, ако га неко враћа после 3 дана?

Eto opet pokazuješ koliko si neinteligentan. Prvo tražio si utovar i tovario sam te dok ti nisam obećao da više neću jer si priznao da si isfrustriran i napaćen. Osnovni razlog je tvoje patetično trolovanje i spemovanje neverovatnim sranjima na koja su moderatori bili gluvi i koji su razlog što je forum u kurcu.
Ne ti isključivo. Ali ti i tebi slične vetekude.
Banovan sam zbog sasvim druge stvari od strane Džonija , a ne Kelta. I odbanovan sam od strane Džonija. Pošto već ideš i drukariš i moljakaš da me banuju, trebao bi to da znaš.
A opet odbanovan sam jer je bilo jasno da kada bi svi koji vređaju debile koji useravaju forum otišli - ostali bi samo debili.
Što je skoro pa i učinjeno.

Кад је Бушидо мене гањао по форуму, ти си ме упућивао на Селта који се правио блесав. Е, кад је тај исти Бушиод без пардона кренуо на њега, онда га је овај бановао јер се дрзнуо као и Пазл на модератора.

Nije me Kelt banovao, nelorede, već Džoni. Prestani da se blamiraš i idi utopi se u sivilo Ćuprije. Rekao sam ti da neću da te tovarim, tj obećao ti. Zašto me vučeš za jezik i teraš da te zloostavljam? Ne budi Agilni.

Proguta mi post, govno. Hteo sam da kazem da ja nisam za predlog iz prvog posta da se svi razmoduju, kao ni dosta ljudi ovde (meni niko ne smeta jer nisam ni altivan niti imam neku preteranu konverzaciju ili konflikte sa bilo kime ovde) ali da vam je objasnjeno u narednim postovima zasto je trazen razmod svih tako da, nemas razloga za uvredjenost bruce, ni ti ni bilo ko jer niko nema licno nista protiv vas (bar mislim) vec na rad pojedinih moderatora.

Najveći uspeh je bio kad si ti razmodovan Kelte.

duvaj mi ga, dragana mirkovic

E seljaku nepismeni. Ni sam ne znaš gde si šupalj.

Meni i da još ne nabrajam kome smeta Remčevo moderisanje koji danima upada ko sa Marsa na pojedine teme ili čet i banuje a da ne sagleda šta je i kako i da ne spreči a može. Šta je uhvatio na zub 10 autora? To je moderator?