Prijava

Kod valdemara je problem samo sto ne cita, ili bar ne ocenjuje a da je recnik jeste.

U pravu si, ne čitam mnogo definicija, a još manje ocenjujem, izašlo mi iz navike vremenom, jbg. Mislim da ne bih bio u stanju da se suočim sa izazovima moderisanja.

Zato je Direktor podroban.

Ne znaš dok ne probaš!
Prihvati se da te posle napadamo malo, nije fora da te svi vole.

I zato što ume sa decom. Ako će da banuje, banovaće pedagoški.
I da zove roditelje četvrtkom na otvorena vrata.

Kakva bre deca, kad sam radio u školi, sanjao sam kako ulazim u jedno odeljenje koje me nerviralo sa sve bacačem plamena.

nije fora da te svi vole.

Mrze me Granjka i Valsinarb :'(

Al cenim da bi valdemar bio odmeren i realan tako da sam za. Mogo bi forum da moderise.

Да додам и овог аутора, иако знам да се вероватно нико неће сложити. Али стварно мислим да би било занимљиво видети га у улози модератора.

http://vukajlija.com/recnik/autori/7615

ajde bre da promenio moderatorsku funkciju a ne moderatore
ono što je loše sad je to što su moderatori u ulozi polubožanstava na sajtu
i premalo je demokratije

sajt živne kad su takmičenja jer se i autori nešto pitaju

dakle, moderator treba SAMO da:
1. briše nesumnjivo đubre
2. stavi na javno glasanje predlog da neko bude banovan i postupi po odluci većine

sadržaji nek se biraju takođe glasanjem (tipa, jednom nedeljno), teme za predlaganje već postoje

ako ovako uradimo biće svejedno ko će biti moderator (ja neću, fala)

Pa budu ti mod i onda glasaj i sve to lololo

nabijem te
ozbiljan sam bre

Direktore ali kod banova treba da bude i istupaka kada neko kaci ponrografiju i privatne stvari. Tada nema glasanja. Onda isto tako nije izvodljivo glasanje kada imas ovoliko lobija na sajtu.

Direktore ali kod banova treba da bude i istupaka kada neko kaci ponrografiju i privatne stvari. Tada nema glasanja. Onda isto tako nije izvodljivo glasanje kada imas ovoliko lobija na sajtu.

u pravu si, možda je bolje da moderator, kao i do sada banuje odmah, a da oni koji misle da je pogrešio mogu da otvore temu na kojoj se glasa
ako autori izglasaju da je pogrešio, ima duradi kako narod oće !!!

Direktor sabotirao temu. Možemo početi sa stricovanjem

Malo neko idealnije resenje ali isto tako i teze izvodljivo. Da postoje kao dva tipa modova. Jedan tip da se brine oko defki/postera/reakcija da ih brise, odabira.... i da sankcionise koji krse pravila tokom postavljanja sadrzaja na sajt. I ti modovi ce biti neki sa sajta koji su kao i do sada birani dugo tu i sami postavljaju kvalitetni sadzaj. A drugi tip bi bilo pozeljno da nisi bili do tada na sajtu. Jer ce biti zadzeni za ono sto je i dovelo do ovog nezadovoljstva a to je forum. A posto ti modovi nece biti ljudi koji su ranije bili na sajtu tako i nemaju simpatije i nepristrasno mogu da sprovode ,,zakone'' vuke po forumu i komentarima.

To je moje misljenje, ako gresim smejete se, prozivajte........

Кер, добра ти је идеја, само што би онда требало увести звања модератора и администратора као што има не неким другим сајтовима. Модератори могу да раде неке ситније ствари (читање и чишћење лошег садржаја, предлагање банова, давање жутих картона), а да администратори (може и супер-модератори) банују.

Zaboravili ste da kaizena boli kurac.