Prijava

Rasni šta se cimaš, kapiram te. Ti nikad ni jednu temu nisi spemovao. Preko 30 postova

Eto načina da se Dž i Stecan pomire, kolegijalnost i to.

Плашим се да би то помирење овако изгледало.
http://s28.postimg.org/4w3u7nsbf/f7fdc70e26583c30540375458a5cd531.gif

Ајде да се огласим по овом питању, пошто ме већ неколико људи поменуло. Прво, нисам стекао утисак да ме Каизен нешто много готиви. Плус што сам одавно престао активно да читам. А он највише тражи оне који читају. Тако да би са аспекта читања постера и гледања дефиниција најлогичнији избор били Директор и Проф/Каунт. А Трућ би баш добро дошао због спортских тема, пошто од модератора то прати само Курајбер на којег смо се доста жалили. Верујем да би допринео стабилизацији на терену (хехе), боље него ја који имам насугласице са Џонијем. Без обзира на то што је гробар. Рађарда треба штиклирати зато што је најдуховита особа на сајту за зајебанцију и дати му неограничену слободу у одабирању. И на крају Валдемар, зато што је речник. Верујем да су ови људи најбољи избор, а мени не треба мод позиција ако их Каизен умодује, пошто сам им се сада свима лепо ушлихтао.

STRICOVAĆEMO KAD SKUPIMO 50 LJUDI! I to će biti svečano stricovanje!

Шурака? Не знам да л' би Џони оженио Елу да има таквог шурака. Лолололо

Ја не верујем да је Стеван такав само зато што је бранио једном Горана Јевтића.

Него да се вратимо на тему. Ко је Директора нека јасно напише, ЗА и да подебља.
А за Данкана и остале потенцијалне Дмодераторе ћемо после да правимо нову иницијативу, тј. тему.

АЈДЕ БРЕ СМОРИЛИ СТЕ ВИШЕ

Jebi se fendere, za sekundu mi se od tvog avatara učinio kaizenov. Malo falilo da me srčka strefi.

Da Stec bravo. Kaunt. Jeste kursadžija i to al prati te definicije i mislim da ga mod loži.
Džabe Dankan kad neće jbg.

Kod valdemara je problem samo sto ne cita, ili bar ne ocenjuje a da je recnik jeste.

Valdemar je persona jbg. Ni ne mora da čita

Јес, бре, Каунт. Он чита и коментарише радове, зато би и могао. Поред Профа чита доста и Космо. За Рајдајрда и Валдемара се слажем.

Има нас 30, ајмо још 20 гласова ЗА!

ЗА ДИРЕКТОРА
А

Д
И
Р
Е
К
Т
О
Р
А

kako ću ti se namoderiš tetke rasni

Kaunt kursadžija? Nelol

De nije al nema veze, rešili smo to on i ja.
Kao mod bi pio vodu nema tu šta.

Ma samo da se direktor postavi pa ćemo polako.

Hahah
Direktore ovaj oće da te jebe koliko ja vidim