Prijava

2,4,5t je izbačen jer je previše očigledan zagađivač.

O da, i te kako ga ima... Svi ga mi imamo u sebi i samo ceka da ispliva. Kako samo ubaci Libertarijance u kontekst nije mi jasno? Kada su se oni pitali za bilo sta?

Čuj kako ih ubacih, znaš li ti išta o američkoj unutrašnjoj politici od Regana na ovamo? Pa tamo jebena desnica uništila ekonomiju skroz. Srednja klasa sjebana, a korporacije samo bogatije, korupacija, haos.

I posle svega ovoga, moram da te pitam, jer sam očajan... koji je tvoj argument? Da ovo što ja pričam nije tačno?

нисам ни читао будало једна хахахаха
мислим кога заболи курац да се толико озбиљно увлачи у расправу на јебеном интернету, око теме која му није од животне важности, гледа сате клипова и чита академске чланке, ало. Људи пишу из главе бокте, распредају о нечему кад им је досадно, ово је интернет задруга а не интернет генерална скупштина децхко. Одо ја да спавам, оста ти сам у пијеску

Da, herbicid, ne moraš da ga koristiš, ne znam kakve to veze ima sa GMO i Monsantom i tuženjem farmera? I dalje mi nisi oborio nijedan argument.

Tražio si dokaz. Dobio si.
Daj mi dokaz da roundup ne ostavlja rezidue u hrani i zemljištu.
Molim te

И гдје сам ја написао да сам против ГМО уопште? Ај нађи пост кад већ налазиш тоне клипова

нисам ни читао будало једна хахахаха
мислим кога заболи курац да се толико озбиљно увлачи у расправу на јебеном интернету, око теме која му није од животне важности, гледа сате клипова и чита академске чланке, ало. Људи пишу из главе бокте, распредају о нечему кад им је досадно, ово је интернет задруга а не интернет генерална скупштина децхко. Одо ја да спавам, оста ти сам у пијеску

Boli kurac ljude koji nisu moroni i nemaju životni stav "koga boli kurac za sve". I kako nije od životne važnosti ako se tiče hrane i zdravlja? Ako nešto jeste od životne važnosti onda je to. Tebi ako se ne sviđa, nemoj da dolaziš na temu i jedeš govna.

Tražio si dokaz. Dobio si.
Daj mi dokaz da roundup ne ostavlja rezidue u hrani i zemljištu.
Molim te

Jesi umro do sad? Ima li nekih posledica po zdravlje miliona ljudi koji jedu tu hranu? Ne vidim nešto posebno da ima. Možda bi imalo da ga prskaju na tone kao u Vijetnamu, ali ako se koristi ispravno kao pesticid, onda je ok. Uvek može bolje, ne mora da se koristi Roundup jebeni, jer je sranje, naravno, tu se slažem, ne kažem da je zdrav, ali govoriti kako pokušavaju da te ubiju sa tim je glupost. Sve što ima u vazduhu, vodi i zemlji ostavlja tragove, samo je pitanje koja je količina štetna i za koje vreme. Većinu tih štetnih sranja naše telo očisti vrlo brzo i lako.

Pa bre brateau znam valjda neki kurac, radio sam tamo sa prekidima ko Djura, vise od tri godine i opet odoh malo na jesen... Ako mislis na Libertarijansku stranku, koja osvaja neki smesan procenat na svakim izborima u USA oni se pitaju koliko i ja. Inace ja ih podrzavam i nihov program mi je najblizi. I da ti kazem nesto...

Demokrate su uvek i svuda najodvratnije...

Malo o ekonomskoj strani...

Vidim da ste upućeniji od mene dosta, ja sam samo načuo neke stvari koje nisam nigde proverio a valjda vi jeste..

Da l je istina da Monsanto nudi prvih pet godina besplatno seme?

boli kurac ljude koji nisu moroni i nemaju životni stav "koga boli kurac za sve". I kako nije od životne važnosti ako se tiče hrane i zdravlja? Ako nešto jeste od životne važnosti onda je to. Tebi ako se ne sviđa, nemoj da dolaziš na temu i jedeš govna.

Тема на вукајлији им није од животне важности а не тема генерално, конташ? А теби изгледа јесте

Pa bre brateau znam valjda neki kurac, radio sam tamo sa prekidima ko Djura, vise od tri godine i opet odoh malo na jesen... Ako mislis na Libertarijansku stranku, koja osvaja neki smesan procenat na svakim izborima u USA oni se pitaju koliko i ja. Inace ja ih podrzavam i nihov program mi je najblizi. I da ti kazem nesto...

Demokrate su uvek i svuda najodvratnije...

Ne, pričam o debilnim Republikancima i Tea Party moronima, mada ni Demokrate nisu bolje. Cela Amerika je politički u kurcu.

Аутобус

Dobro buraz, prećera ga i ti malo. Polemiše narod, jebiga. Nemoj vikati.

Mora li neko da umre zbog toga? Jesi li ti baš toliki bukvalista na smrt glup ili šta?
Sećaš li se afere "aflatoksin" od pre par godina?
Znaš li ti samo koliko mikroorganizama sadrži jedan grumenčić zemlje koji bi ti stao između kažiprsta i palca i ti hoćeš da kažeš da tolika količina organizama nije sposobna da razloži glifosat, količina organizama kojima je skoro pa svrha postojanja pretvaranje materije u drugi oblik a pri tome odgovorno stojiš iza mišljenja da ljudski organizam to može?
ahah
piši još! ovo postaje zanimljivo

Da l je istina da Monsanto nudi prvih pet godina besplatno seme?

Ne znam, probaj da nađeš negde, znam samo da su Haitiju poklonili 4 miliona dolara semena nakon zemljotresa.

Тема на вукајлији им није од животне важности а не тема генерално, конташ? А теби изгледа јесте

Smaraš bajo... blejim ovde i pišem dok slušam muziku i igram igrice. A tema me inače zanima jer nisam moron kao ti.

Znaš li ti samo koliko mikroorganizama sadrži jedan grumenčić zemlje koji bi ti stao između kažiprsta i palca i ti hoćeš da kažeš da tolika količina organizama nije sposobna da razloži glifosat, količina organizama kojima je skoro pa svrha postojanja pretvaranje materije u drugi oblik a pri tome odgovorno stojiš iza mišljenja da ljudski organizam to može?
ahah
piši još! ovo postaje zanimljivo

Da... inače svaki mikroorganizam razlaže svaku materiju. Pričaj nam još o tome, moronu. Ljudski organizam može svašta, a tvoje nepoznavanja biohemije i biologije je začuđujuće. Ljudi mogu da izbace vremenom razne materije. Samo je pitanje u kojoj količini i za koje vreme.

Odoh sad, doći ću sutra da vidim koliko je Neš gluposti napisao.
http://i.imgur.com/iwSLrxJ.gif

Neko reče da GMO biljke uzimaju preteranu količinu elemenata iz zemljišta i time ga sjebavaju? Ako sjebavaju, onda se na tom zemljištu u narednim godinama mora rokati mnogo đubriva.
A za GMO biljke ne može da se koristi bilo koje đubrivo već samo ono Monsantovo?

To te onda čini ovisnim o kompaniji Monsanto, zar ne?

Nego.
Na stranu igranja majmuna po ovoj temi.
Cefta i svetska trgovinska organizacija propisuje trgovanje kao dvosmernu ulicu odnosno ne možeš da zabraniš trgovanje nečim čime nekoliko država trguju što u prevedenom značenju znači da ako bi Srbija želela da ispoštuje potpunosti njihove uslove i dočepa se slobodne trgovine i plasmana svojih proizvoda onda mora i da otvori dupe za strae proizvode, htela to ili ne.
Nema ograničenja tu. Može da se pozove na pravo da zabrani promet određenih proizvoda na određenoj teritoriji ali ne baš do kraja jer bi u tom slučaju izgubila pravo da prodaje sve ostalo.
Hteli - ne hteli, gmo je budućnost osim ako se nekim slučajem ne stavi na listu nepoželjnih trgovinskih artikala.

Ovim putem iskreno molim autora Ludi Čak da mi demonstrira svoje poznavanje biohemije pošto u više navrata insistira na tome da je vrsan poznavalac te materije. Biću mu jako zahvalan ako bi mi tu želju ispunio i time okončao smeh koji kod mene proizvodi čitanje njegovih jadnih pokušaja internet propagande.