Prijava

svejedno bruce, ovde si kliknuo na ip adresu zmije a ne tibora.
naravno da to nije sunglasova, ako se zmia nije logovala i sa njega.

dokaz supalj

O čemu sad pa ti bulazniš? Nisam ja jehovin svedok jebote pa da ljude vučem za rukav na svoj sajt. Čovek dao svoj nalog da sa njega Zmia brani Gvozdena, to je bilo i pre godinu dana kad sam isto ovo uradio i ista ekipa je dolazila da smara dok nije odbanovan.

svejedno bruce, ovde si kliknuo na ip adresu zmije a ne tibora.
naravno da to nije sunglasova, ako se zmia nije logovala i sa njega.

Pitaj Fejza ili nekog kome veruješ da ti klikne na poslednji IP Tibora. Boli me kurac da ti objašnjavam, ionako me već mesec dana tretiraš kao idiota ovde po sajtu.

A cenio sam te.

a jebote sta sad patetises cenio sam te.

da, kliknuo si na poslednju ip adresu kompjutera koji je bio na nalogu tibor. to je gle cuda bio zmiin kompjuter sa kog se logovala na hola i ko zna koga al ne na sunglasa.
ako mi ne verujes pitaj kajzena.

Istina je u sledećem:

Ja i Tibor Vaci smo u gostima kod Zmije već nekoliko dana i konektujemo se na internet sa tableta (E-Ceros Revolution Android 6.4 - ja i Venstar 6500 - Tibor/Sunglasses), Zmija pristupa internetu sa laptopa Toshiba Satellite 550 NX PRO, a sve koristeći isti ruter (netgear N600).

U tome je kvaka. Bez uvrede, hvala za odban.

jel modovi vide samo poslednju ip adresu?

ukucaj u ip lokator i garantujem ti izaci ce ti amerika a ne madjaska okle je tibor.

jebote, si pipav.

BRUSE OLI PRESTAT JEST GOVNA

I DA PRESTANEŠ DA ME PROZIVAŠ PO PVTOVIMA GOVNO MODERATORSKO

Pa o čemu pričam jebote? Tvrdim da Tibora nije koristio sunglases, a ti tvrdiš da ga je koristila Zmia. I? Čemu "prvo nauči da moderišeš"? Razmisli.

gle čuda...

Šta ti sad pričaš ombre?

Ako je tako Blek Hole, zašto onda Sunglasses at night, koji je Tiborov dupli, kada je otvarao ovu temu, nije sa istog IP konektovan pošto je to ista osoba kao i Tibor?

On se sinoć vratio u Srbiju letom 645 Turkish Airlines

bruce, aj polagano...

ovo sto si okacio dokazuje samo da se zmija nikad nije logovala sa sunglasovog profila i obrnuto. ne dovodi u vezu tibora i sunglasa, jer je to zmiina adresa kuci.

ne kazem da je sunglas tibor, ali ovo sto si ti okacio ne kaze takodje nista. kapiras?

Привремено закључано

ajde ti sad polako:

sunglasses@night
u svetlu nekih iznetih neistina, a i u skladu sa zadovoljenjem potrebe ZHIVLJA da sazna IDENTITET GOSPODINA TIBORA VACIJA, izjavljujem:
- TIBOR VACI JE MOJ DUPLI KOJI JE VREMENOM POSTAO MOJ GLAVNI NALOG

Pažljivo pogledajte IP adresu i činjenicu da se na listi autora UOPŠTE NE POJAVLJUJE OVAJ KOJI TVRDI DA JE TIBOR NJEGOV NALOG.

Šta ti je nejasno?

Blek hol je sam sebi keva?

Fejze ne zaključavaj mi temu dok celt ne odgovori

evo bruce sa druge teme:

http://www.iplocation.net

idite ovde ukucajte "tiborovu" adresu i izaci ce njujork. nigde veze sa deckom koji je negde u vojvodini nego sa zmiom.