Prijava

Rec likusa koriste samo deca koja pohadjaju osnovnu skolu, a uz to imaju prosek preko 4,70.

Da li bi shvatio da sam posle toga napisao lolo?

Rec likusa koriste samo deca koja pohadjaju osnovnu skolu, a uz to imaju prosek preko 4,70.

добар је то просек јебем ли га. та деца имају будућност да ти кажем.

Ta deca posle izrastu u Zmiu, ja da ti kažem.

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2013/003/a/b/ban_by_saphirenishi-d5qal0i.gif
Samo nemoj mene sad, salje elek neku golotinju na cetu pa me nemoj uskratiti za to...

Da, posebno su se proslavili štreberi iz osnovne.

Одаберите цигански зипо

Štreberi su 5.0 Caro. Nemaš pojma, uvek si bio najgori djak i student.

hahahahah. Nije tačno.
Štreberi su najčešće prolazili sa 4.7 i sl. To je ona vrsta mamlaza koja ima 3 iz fizičkog jer ne može guzicu da pomeri a profa ne da peticu iako debilko ima 5 iz matematike.

To se ceni

Johnny Kurajber
Stani Kelte. Baci neki tutorijal oko korišćenja IP Lokatora molim te.

pre 6 minuta

zajebi sad sa tim forama kad ispadnete totalni NOOBovi da "ja sam to i hteo tako, aj pokazi mi molim te"

idi opet iscitaj sta ste pisali pa se javi.

Nije tačno, iz fizičkog u osnovnoj svi imaju 5. 4.7 su bistre glave koje uče samo ono što ih zanima. Matiš, prirodne nauke tu 5 a ovo drugo 4 i 5.

Banovali Hola.

E slušajte foru da možete nekog da zajebete

-Letjeli avionom jatele i titele i iskoči titele padobranom ko je ostao u avionu?
-Jatele!
-Hahaha ti si tele!

Sjećam se kad sam pričao u osnovnoj kako sam ja izmislio tu foru pa se pobio sa nekim likom koji je pričao kako ju je on izmislio hahahahaahhhahaahhah živote prokleti hahahah

kad vidim kako se revnosno banuju nalozi sa prve strane, od po 5 godina, dodje mi i da ja dam nalog u dobrotvorne svrhe, da zavrsim kao dupli nalog.

Ja sam na drugoj strani. Al je glupo. Jebeš ga, meni Hol jedan od 6 kojih pratim.

Nijedan više ne piše, mogu da prekinem pratnju.

Da nisi i ti u Njujorku Kelte, a loguješ se sa nekog uređaja koji nije naveden ranije, ili si doputovao i ti letom Turkš Erlajnsa u neki mali gradić u Vojovodini? Proverio bi, ali ne znam da koristim IP lokator. Jebiga. Nisi tutorijal okačio.

Blek Hol je sa duplog došao do moderatorske pozicije, alal vera. Koji mu je original? Kaizen?

Nije baš da se banuju nalozi sa prve strane, pre će biti nalog. I to očigledno nalog koji vlasniku više nije bitan. Mada, bio je to odličan autor. Seronja ali odličan.

celte aj da menjamo naloge. kad vec toliko navaljujes

Ljudi prva klasa u avionu ima wireless, koji vam je kurac.