Prijava

Гласам за Чевуа, нама Херцеговцима треба јак фронт.

A iz jagodine neki mod?

Pa onda iz niša?

Pa neki s kosova?

Pa iz zemuna neko, zemun država za sebe, ima iz n.b. a mema iz zemuna, nije u redu.

Pa ondak neki koji će da predstavlja navionalne manjine ciganin jedan da ne kažem rom.

Pa narodnosti hrvat, slovenac, makedonav.

Pa jedan za dijasporu u centralnoj evropi, jedan za istočnu, jedan za zapadnu.

Pa jedan bez portfelja.

Pa najbolje da vas Kaizen sve umoduje, možda biste onda zadovoljili sujetu.

Pa iz zemuna neko, zemun država za sebe, ima iz n.b. a mema iz zemuna, nije u redu.

Имамо већ Џони боја

Ja glasam za Cempija

Dzoni je sa novog beograda.

E da a mod iz beograda koga sam ja predlozio treba da ima vece ovlascenje. Jer jbg to je beograd. Mi beogradjani a vi gowna

Dzoni je sa novog beograda.

TAVRVNVM
A
V
R
V
N
V
M

Mora i židov jedan.

Profa da bude mod! Ili Gugi. Ili obojica...
Ko me jebe, nebitan sam.

A nekad je samo Banjaluka imala dva.

Profa je kompromisno rešenje. Nije Bosanac, niti Cigan, niti Židov, niti bugar, niti Rumun, niti Belorus, ali je jebo sve pomenute nacije.
EDIT: malo b ide u bugar

Mora i jedan za gejeve a jedna za lezbejke. Ili obrnuto.

A valjalo bi i po uzrastu da se podeli po jedan, od 7 do 11, od 12 do 17, od 18 do 25,od 25 do 35 i preko 35

I eto koliko ste losi bili da nam sad ne daju ni jedan!

Mora i jedan za gejeve

Престани да се саморекламираш

Vid ovako, imam ja rešenje. Da se otvori posebna tema i svaki koji pretenduje da bude mod da slika patku i pošalje. Al i sebe da se vidi da je on. Repera radi mora paklu od lakija 100s da drži pored paje.Pa ko ima najveći taj je mod.

Takodje može da se odrekne,tj. uruči funkciju drugom nekom, ima patku ali neće, molim lepo ima dobrog druga pa mu pokloni.

Šta bi šmekeri, ne dopada vam se ideja?

A idealno je rešenje, ionako je ovo sve postalo takmičenje 'ko ima veći' a i privukli bi neke ženskinje na sajt. A možda bi se i ove postojeće duže zadržale.

Привукли чиме, њихалима страве од 2 сантима?

Xaxaxaxax javio jel si ti gejcina neka raspala kad nam trazis slike patki?

Па видиш да јесте

Ahahaha, ne nisam, samo se mnogo brate kurčite pa da vidimo ko ima osnova da se kurči a ko se kurči sa dva santima.