Prijava

Znaci ipak ti je stalo da nam vidis vrsnjake. Joj majko :O

Jesam ja nekog od vas uvredio? Bilo čim?

Nije lepo, ne morate odmah da krećete sa prozivanjem koji usput i ne stoji.

Imate malu patku, imate. I to je za ljude.

a kajzen komisijski sve da ispregleda?

Ja sam za ovo što je javio predložio. Ozbiljno. I da se za merku uzme flajka kokakole od 0,5.

Право питање је зашто ти имаш потребу да видиш наше патке.

Jao majko. Probao sam da objasnim.

Umesto zezanja, šale, šege, komike napravili ste sajt gde iz svakog posta izbija 'moj je najveći, ja sam najpametniji'.

E sad ako vas je to pogodilo, imate malog paju, šta već, nije lepo da ubacujete insinuacije da sam gej. Naročito jer ne stoji jer ja volim pičku više nego leba što će vam potvrditi moja bivša žena, moja sadašnja žena, moja švalerka, moja frizerka i moja komšinica tj žene s kojima imam seks trenutno. Bivše je glupo da tražite.

Nego se vi zapitajte zašto je vas to takmičenje preplašilo.

Mene nije pogodilo, ja jesam za.

Evo Roki prvi kandidat.

E sad ako vas je to pogodilo, imate malog paju, šta već, nije lepo da ubacujete insinuacije da sam gej. Naročito jer ne stoji jer ja volim pičku više nego leba što će vam potvrditi moja bivša žena, moja sadašnja žena, moja švalerka, moja frizerka i moja komšinica tj žene s kojima imam seks trenutno. Bivše je glupo da tražite.

http://s4.postimg.org/o8c98fta5/Kerefest.jpg

Ajde, šta bi sad, đeste? ŠTA BILO PIČKE VIDELI STE MOJU KURČINU KO KOCA TAMANICA PA STE SE UKENJALI???

nije mi jasno da li da ga slikam kad je nadignut ili u kezual varijanti?

da se za merku uzme flajka kokakole od 0,5.

KO KOCA TAMANICA

Ajde bre, Rokiju se smanjuje dok se vi femkate. Stiće do fruteka, ako ovako nastavite :(

имам мали курац који се притом не диже

и нисте свесни колико смрди

Djoko, to je taj humor. Humor nejebača koji svojim zakržljalim mozgom, koji je zakržljao koliko i ud mu, ne može da pojmi da ima ljudi koji jebu.

Požurite digao mi se kurčić.

Javio ima najbolji prijedlog. KO ima puzdru nek uslika i imaće poštovanje svih. Jedna mana što znaju gomna fotosop pa bi svaki drugi imao 22 centa. Ali prijedlog najbolji dosad

javio

Djoko, to je taj humor. Humor nejebača koji svojim zakržljalim mozgom, koji je zakržljao koliko i ud mu, ne može da pojmi da ima ljudi koji jebu.

Крајње је време да идеш да чуваш унуке уместо што просипаш ловачке приче по сајту на ком се окупљају генерације које нису биле ни у плану кад је реч патка била кул жаргонски израз за курац.

gdje mogu kupiti laki 200's kekek loloo ljoljoljoljo hahaha heheheh ;)