Prijava

smorila me ova lista ispao svaki meni do jaja drag film
osim lebovskog
GOOOOO LEBOVKKI

A jebiga sad Kvantum Tarantula iako pizda od čoveka, ipak pravi vrhunske filmove.

Имамо само један глас у баражу. Видим да су сви гласали за пар у баражу осим двојице и тешко ћемо доћи до два гласа у баражу. Ето, нека гласање траје још пар сати, али ја сам за то за признамо исијавању победу у баражу са 1:0.

Гласајте ви који пратите тему, а нисте гласали.

Овде је пар за гласање:
http://vukajlija.com/forum/teme/65852-najbolji-film-svih-vremena-po-izboru-ucesnika-dakle-foruma-pocelo-glasanje-za-trece-kolo?strana=17#post_3123356

polako matori,7 ujutru je

vidis da smo samo ja i ti fazon na INTERNETU celom u vreme oovo lolo

I ja sam tu al me boli kurac za filmove

ма треба нешто да радим, само неко да гласа, па да окачим резултате.

Daj sta treba ajde

Previse sam dobar

U stvari koliko kapiram jedan vec vodi jedan nula a igra se do dva eto za taj glasam i nadam se da ima picki dobrih u njemu ili da bar nema pedera nekih eto

nemam pojma o čemu se radi, ali evo glasam za 12 angry man jer to sam gledao i do jaja je

опуштено, псето, гласао си једну лепу породичну причу, а против филма у ком су сви глумци мушкарци. 2:0 за шајнинг. захваљујем.

следе резултати и парови...

едит: јбг, дукка, литл ту лејт.

pseto obrni glas za 12 angry man, neka bude preokret u nadoknadi vremena

јој, шта правите. овако ћемо.

у наредних сат времена може да се јави неко и да да глас по постојећим правилима. ако се не јави шајнинг је прошао. рачунамо да је 1:1 до тад.

Obrcem glas opaaaaa inzagi ga dao buljom u devedesetdesetom minutu

a bre truće, glasao sam pre tvog posta, što znači tačno na vreme. da vidimo šta sudija kaže... da, da, na vreme sam glasao. eo i inzagi88 ga muno u poslednjoj sekundi, pobednik je rešen u uzbudljivoj završnici

Nema narednih sat vremena ne omalovazavaj nam glasove brate mi ti ucinili a ti tako

Engri men ac milan vins baj KO

I slobodno od sada racunajte da sam u svakom kolu glasao za ovog engri mena tj samo za njega engri men do pobede