Prijava

inace sam kacio na nekoj temi vec recepte za par koktela sa malo vecim procentom alkohola moguce da je na onoj za jadanje jer je vidra ucestvovala u diskusiji pa potrazi ako te zanima

Evo ti ovako iz glave jedan fini:
Flasa smirnofa ili absoluta
flasa blek puskin votke
2/3 flase melon keglevic votke
pola flase absinta
litar ipo soka od jabuke

Od svih koktela, najbolji je koktel ljubavi
http://youtu.be/t8Aij7pOLRE

треба вам избити те педерске навике из главе врљиком

Pseto ti si to pravio koktel za 250 ljudi, šta?

realno gledam sad kakva je to mera, 2 3 flaše lol

И како се прави, умочиш мокру чашу у со?

Да.

Чему та осољена ивица?

Пробај, контраст направи јебе кеву.
А сламчицу су ставили јер су нубови.

Koji je tako neki dobar koktel za padanje u nesvest i brzo opijanje?Ja volim koktel zvani nafta napravljen od piva i koka kole al od njega nema neke vajde.

Kokteli su za pedere, mada sam u nekom tripu da probam onaj što pije big lebowski

Ne znam koliko mogu da se složim sa tobom dok imam ovaj avatar.

једни их мрзе, једни их воле а ја им наручим 2 комада па им остружем вагиналне канале
ако је то педерски ја сам педер - шоми, неар будва 4:12 ам

za padanje u nesves je Long Island Ice Tea. A kokteli su inače umetnos.

Big Lebowski pije White Russian i to ti je taman za decembar - zimski koktel.

хахах али лонг ајленд
- е конобар, дај два лонг ајленда за шомија и мене
- е тебра, ај то неки пут кад не будем са тобом или кад нпр. будемо били сиротиња средњошколска па одемо први пут у коктел бар и узмемо једини коктел за који смо чули и видимо да има више од три алкохолна пића да се што пре напијемо и будемо запалили јефтин тонпус од 200 динара купљен на трафици док су нам обрашчићи румени и шкљоцамо слике да цело треће два средње техничке птт школе власотинце умре од завист

hahahah kako somi postavlja ove situacije show

pio sam cuba libre, plavu lagunu, sex on the beach, long ajlend, mozda jos neki ali se ne secam. ma to sve za zene.

Hahaha, ali zamisli naručiš Vajt Rašn a konobar fazon wtf XD
Drugar to uradio, meni pričali. Da sam bio tu častio bih konobara jer je ortaku uterao kurac golem :D

Koliko si često u pravu? Vodiš li evidenciju?
Odveo neku seljanku koju sam jebao neko vreme u Valjevo, da vidi grad, obećao joj jbg, i dolazi konobar i ja naručujem espreso i kokakolu a ona živ vam ja kaže: "blufron". Konobar me pogleda, ja pocrveneo pa pobeleo, pa opet nju i kao ok, ode. Samo sam ćutao. Izveo sam pouku to veče - nikad ne obećavaj ništa ribama a ako obećaš nije nužno da ispuniš.

gledao sam ja na netu recept za vajt rašn pre par godina, mrzi me da trazim opet ali koliko se sećam ili slatka pavlaka/mleko, zavisi ko sta ima ili ko sta voli, votka i kafa jebena (?!)

ликер од кафе

ma Kahlua, liker od kafe ne ide kafa.