Prijava

Armine, imaš viška ljubavi, to nije nadležan sajt da rešava, nego neko-drugi, ne znam baka ili neko drugi

jeste da je na 3 teme, ali je osnovna opcija svakog foruma i prosto je da se odradi, pa ako ga ne mrzi sto da ne, potrebno je nesto novo makar bio GUMB SPOJLER

je l realno da samo ja mislim da je to potrebno sajtu ? :S ne mogu da opisem koliko bi bilo korisno, a smatram da cete uvediti to ako se uvede!

Ok, za koji dan...

Očekivao sam "biće", linkovano na odgovarajuću definiciju, ali hajde, da malo razbijemo klišee

предлажем да крене од понедељка!

боже здравља, ако буде, да и вратим са гробља дефиницију квариша. неправедно обрисану, морам рећи.

Ма и ја сам за, него се бојим да ће брзо да се смори од тих ситница па неће неке корисније ствари да прочачка. кекекеке

da li je ok i za zahvalnice ? :(( nacicu odgovarajuce gumbove ako treba isto preprosto

Kazane daj neke jade za pehar postao sam narcis od ovolikog dobrog mišljenja o meni
Da vidim kako me ko ocenjuje. Neću da se svetim.

Valjda vam je jasno koliko "kvariša" zvuči pederski? Dakle, nemojte ložiti čoveka, nije u toku, staviće tako i onda će veoma malo ljudi to da koristi i opet ništa, spojlovaće se i neki ljudi neće pogledati određena ostvarenja i tako.

Aj sad da mi neko objasni te spojlere šta su i ja sam zadovoljan izmenom.

Kazane daj neke jade za pehar postao sam narcis od ovolikog dobrog mišljenja o meni

Kazane oduzmi mu pehar!

to je ono u šta će te staviti pola sajta
da te ne gleda lololo

ArminVanBuuren
da li je ok i za zahvalnice ? :(( nacicu odgovarajuce gumbove ako treba isto preprosto

ево брт, ја сам урадио и додао сам неке своје, надам се да ти се свиђа, поз
http://i.imgur.com/erAA1zg.png

kako sam sa +25000 ocena pao na +7000 iako se broji unazad i kontam da je prosla 2012 skoro sigurno. Nisam siguran da je moguce da sam tokom 2011. osvojio 18000 ocena.
nesto te jebe taj algoritam kazane.

i vrati prosek, to je jedini kriterijum koji je zapravo bitan. koji kurac brate

прекините да плачете ко пичке због тих поена јебем ли вам бога

hahaha reme, ti propadašđ ti propadaš