Prijava

Дајте неко такмичење у таблићу, и мени фали одабраних. :(

Enemi to smo mi ovo je Berane, glup si mnogo brate.

Беране? БЕРАНЕ? Озб?

YouCantHandleTheTruћ

Дајте неко такмичење у таблићу, и мени фали одабраних. :(

ALO BRE! KOGA TI ZAJEBAVAŠ?

Е, Фендере, видео сам. Има још добрих идеја, људи су ми слали, пренео сам на мод форум, али капирам да се нема времена да људи буду активни редовно за такмичења. Што се мене тиче, ако може неко од аутора да организује, врло радо ћу одабрати дефиниције које буду победници, бановати ако неко спамује и сл.

Беране? БЕРАНЕ? Озб?

Kao što rekoh glupsi

EDIT: ovaj post sam napisao zatvorenih očiju poput senseja koji je shvatio da učenik od kog je mnogo očekivao ima da pređe još dug put dok sam ne postane majstor.

Ма могао бих и ја, али је предлог и оживљавњае и враћање неких дефиниција са гробља. Ај да овде изнесем предлог.

Пошто је сутра 1. април, могло би да се организује такмичење под називом "Мали кер". Нека сваки аутор пријави по једну дефиницију.

Дефиниције које могу да се пријаве:
- нова дефиниција која ће да буде написана до вечерас у 8 сати увече;
- нека од "живих" дефиниција за коју аутор мисли да је тотално бесмислена;
- дефиниција са гробља.

Ако аутор пријави дефиницију са гробља, модератор нека је врати док траје такмичење.

Свака дефиниција за такмичење нека у примеру има натпис "Мали кер" са линком за тему о такмичењу (модератор да уметне линк у пример старих дефиниција и дефиниција са гробља)

1. награда - одабрана победничка дефиниција + једна одабрана
2. награда - одабрана једна дефиниција + такмичарска дефиниција остаје у активним
3. и 4. награда (полуфиналисти) награда - такмичарска дефиниција се не брише, тј. не враћа на гробље

Остале дефиниције обрисати по потреби.

При броју гласова, побеђује дефиниција са највећом разликом у плусу и минусу (нпр. 50:4 је +46.). Ако дефиниције имају исту разлику (нпр: 52:8 и 59:15), даље би ишла дефиниција са више плусева.

За враћање дефиниција са гробља би ми била потребна помоћ модератора.

EDIT: ovaj post sam napisao zatvorenih očiju poput senseja koji je shvatio da učenik od kog je mnogo očekivao ima da pređe još dug put dok sam ne postane majstor.

http://www.novosti.rs/upload/images/2012//10/02n/reg-Berane2.jpg

А тооо ли је, па иди пазл у курац, како ја да знам све те твоје црногорске изразе.

За враћање дефинија са гробља би ми била потребан помоћ модератора.

Отвори тему за такмичење данас, за све што треба пошаљи ПВТ мени или неком другом активном модератору (са линком до теме).

Само смисли неки систем за гласање пре тога.

Ja imam bolju ideju da se organizuje takmičenje mene protiv 10 autora koji će da predstavljaju ostatak vukajlije. Oni biraju temu na koju pišemo i ja moram da ih pobjedim svih deset da bih kao nagradu dobio odban na gužvaču postelja, ako padnem dobijam ban u trajanju od 10 dana puta redni broj tog autora na listi izazivača (od 10 do 1).
Oni koje izbacim dobijaju po 10 dana bana.

Takmičenje da se zove "Smare&Reme Grand Prix"

EDIT: Ali to da bude skriptovano sve, da na kraju kad pobjedim se pojavi Reme u fazonu "haha dovde si stigao ali tek sad prestoji prava borba" i tu odlučujuća borba za sudbinu vukajlije kreće i onda publika koja me do tad napušavala kreće da navija za mene kao ono u Rokiju kad Rusi navijaju prvo za onog Draga pa onda krenu da skandiraju "Roki! Roki!"

А тооо ли је, па иди пазл у курац, како ја да знам све те твоје црногорске изразе.

A nema to veze sa tim izrazom, no sa ovom pjesmom grupe N.E.M čiji članovi misle da se to čita "enemi"... bilo mi nejasno kako nijesi čuo za tu pjesmu.

https://www.youtube.com/watch?v=CxZGfobgh3g

Хахахаха, до јааааја

- нека од "живих" дефиниција за коју аутор мисли да је тотално бесмислена;
- дефиниција са гробља.

Не свиђа ми се идеја. Лако је курчити се глупим дефиницијама... Потребно је убацити мало духа у то такмичење.

A što mora svako takmičenje da se bavi d/p/r?
Što ne može da se napravi takmičenje neko npr. za najljepše uređenu dnevnu sobu? Kapiram da bi to bilo dobro ispraćeno obzirom na prosjek godina aktivnih autora kek

A da, Truće, dovršiš ono poslednje takmičenje gde se stalo kod finala?

JA bi tu bio ubedljivo poslednji. Kod mene lepo uređena dnevna soba znači da imam pivo i pepeljaru ispred kompa i svi ostali ćute.

Које је то такмичење, агилни? Ја нисам учествовао на тим такмичењима, нити знам ишта о једном од њих. Ја сам само добијао одабране на таблићу, шаху и слагалици, лол.

Не свиђа ми се идеја. Лако је курчити се глупим дефиницијама...

Не, баш и јесте фора да се оживе неке запостављене дефиниције и дефиниције са гробља. Зато се такмичење и зове Мали кер по угледу на Олланикову дефиницију. Ако ништа бар ће бити оплемењно гробље новим дефиницијама после такмичења. А и 1. април је, зато је овакво и такмичење.

A da igramo poker u sadrzaj?