Prijava

Зашто Оланик није председник жирија?

Зашто Оланик није председник жирија?

Зашто Оланик није председник жирија?

Зашто Оланик није председник жирија?

Usput da poželim svima srećne i uspešne prvoaprilske praznike.

zašto olanik nije kajzen?

забранијо бих дефке које су сад или скоро написане, само оне од пре пар година! шта курац мали кер у 2015.? мали кер је од кад знаш за себе јбт! (евентуално дефке закључно са 2013. и то је то)

Е ај уважите и ову моју гробљанску.
Волео би да бар на мало поново угледа светлос дана.
http://vukajlija.com/riba/598611
Плиииз

И чак је испоштовала ово што кае Шоми.

Zar nije onda slucaj da ce definicije sa istim kolicnikom imati i isti broj pluseva?

Nije, i 12:3 i 40:10 imaju količnik 4.

Брусе, али то не испуњава услов да те две дефиниције имају исту разлику између плусева и минусева.

Au bruceu sta ti reko ovaj mladjahni sada

Boli me kurac iskreno za ova takmičenja al cijeli taj sistem sa količnikom je pogrešan.

Npr. neka definicija ima skor 11:1 (prosjek 11, odnosno 5,5 zavisi kako računate to) a neka 50:5 (prosjek 10), opravdano je da se misli da je prosjek ove druge objektivniji jer ju je ocijenilo 55 ljudi.
Tu već imamo kakav takav uzorak za procijenu kvaliteta na osnovu samog skora, dok kod definicije koju je ocijenilo 12 ljudi teško možemo govoriti o tome.
To ne znači da je prosjek ove prve obavezno lošiji nego što je trenutno, možda je čak i bolji al realno sistem sa količnikom ne može da funkcioniše ođe jer postoji ogromna diskrepanca po pitanju broja ocijena između različitih definicija. Dosta je u nekim slučajevima da jedan više glasač se pojavi i da minus nekoj definiciji i ona može sa prvog mjesta na tabeli da dođe neđe do sredine.
Nije sad toliko izraženo kad se radi o razlici ako je riječ o par glasača ali i tu mogu nastati problemi.

Jedini način da se skor koristi kao parametar pri određivanju pobjednika vam je da sve definicije imaju isti ili barem sličan broj ocijena. Drugačije nije nimalo objektivan.

Da ne pričam da bi bilo još bitnije da se radi o istim glasičima.

Ubilježite to u tefter da znate za sljedeći put.

Nisam ni čitao ceo post, samo ovaj deo sa količnikom i brojem pluseva. Da budem iskren, nije me ni zanimalo :)

што се овај агилни увек појављује на такмичењима са дуплог (баршунасти анус), јел зато што је лош човек и зна да ће му ретко ко гласати ако му пише прави ник?

A ti si sada fenomenalan i "raskrinkao" nešto što je gotovo svima poznato. Bravo.

Osim toga, učestvujem i sa ovog naloga, pritom i pitavši da li je problem ako sam već turio nešto s duplog.

Odakle tebi tolika potreba da me svuda potkačiš?

Brt, meni jedan moderator reko da Agilni nije Baršunasti Rč.
Kolko me ljudi lažu i povređuju, pa još moderatori, strašno. :-0

каунте, што ти не учествујеш? немогуће да немаш ниједну глупу дефку?